Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Britės namo stogą pramušė užšaldytos fekalijos, išmestos iš praskrendančio lėktuvo

Mergina laiko lėktuvo modelį
Shutterstock nuotr. / Mergina laiko lėktuvo modelį
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio ankstyvą rytą 52 metų Caroline Gay iš Stafordšyro grafystės pabudo nuo keisto garso, tačiau, kai triukšmas ėmė stiprėti, moteris pagalvojo, jog į jos namelį ant ratų braunasi plėšikai ir reikia kuo greičiau kviesti policininkus, – rašo thesun.co.uk.

Moteris atsargiai išėjo iš kambario ir negalėjo patikėti savo akimis – jos laikino būsto stogas buvo pramuštas nežinomo daikto.

Apžiūrėjusi kitas patalpas, britė liko šokiruota: vonios kambaryje viskas buvo sugriauta, o grindų viduryje žiojėjo didžiulė skylė, per kurią buvo matyti gatvė.

Ant grindų taip pat pabiro ir gipso kartono gabalai bei porceliano šukės. Moteris ne juokais išsigando, pamanė, kad ant jos namo nukrito meteoritas

Caroline išėjo į gatvę, norėdama išsiaiškinti keisto reiškinio priežastis, ir pamatė, kad ant jos automobilio taip pat gulėjo nukritę geltonos spalvos ledo gabalai.

Sutrikusi moteris surinko neįprastus ledo gabalus ir ėmė atidžiai juos apžiūrinėti. Ir paaiškėjo, kad tie „meteoritai“ – tai sušaldytų fekalijų gabalai.

Reikalas tas, kad tas namas ant ratų, kuriame ir gyvena 52 metų britė, stovi vos 40 mylių nuo Birmingamo oro uosto. Todėl nukentėjusioji neabejoja, kad jos namelį sugriovė iš praskrendančio lėktuvo išmestos sušaldytos keleivių fekalijos.

„Remontuojame savo namus, todėl mes su vaikais laikinai persikėlėme į šį vagonėlį. Net negalėjome įsivaizduoti, kad atsidursime pavojuje. Tai tiesiog stebuklas, kad niekas iš mūsų nenukentėjo, nes, jei toks didelis ledo gabalas pataikytų į žmogų, būtų galima patirti rimtų traumų“, – sutrikusi kalbėjo Caroline.

Moteris apsilankė  civilinės aviacijos valdyboje, kur papasakojo, kas įvyko, ir pareikalavo sumokėti jai kompensaciją dėl padarytos žalos.

Tačiau valdybos atstovai tvirtino, kad jų įstaiga nėra atsakinga dėl to, kas įvyko.

„Aš mėginau parduoti furgoną už 5 tūkst. svarų, tačiau niekas nesusidomėjo mano pasiūlymu“, – sakė britė žiūrėdama į 50 cm skylę grindyse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min