Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 14d. 14:14

Būrys vaikų Vilniuje siekė rudeniško Lietuvos rekordo – pynė ilgiausią margų lapų pynę

Būrys vaikų Vilniuje siekė rudeniško Lietuvos rekordo – pynė ilgiausią margų lapų pynę
Organizatorių nuotr. / Būrys vaikų Vilniuje siekė rudeniško Lietuvos rekordo – pynė ilgiausią margų lapų pynę

Penktadienio rytą būrys Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“, Vilniaus vaikų ir jaunimo pensiono bei Vilniaus lopšelio darželio „Lakštingala“ auklėtinių kartu su tėveliais, pedagogais ir socialiniais darbuotojais siekė naujo Lietuvos rekordo – pynė ilgiausią šalyje rudeninių lapų pynę.

Naujo Lietuvos rekordo būrys specialių poreikių turinčių vaikų, taip pat dešimtys sveikų mažylių ir net trijų ugdymo įstaigų bendruomenės siekė Vilniuje, Lakštingalų gatvėje, greta specialiojo ugdymo centro „Aidas“.

Iš viso šalies rekordo siekė daugiau nei šimtas trijų ugdymo įstaigų bendruomenės narių. Visi drauge jie, prisirinkę šūsnį margaspalvių, rudeniškų medžių lapų, pynė juos į vieną, lig šiol ilgiausią Lietuvoje pynę.

Bendruomenės narių supinta margaspalvių rudeniškų medžių lapų pynė rezultate siekė kiek didesnį nei 100 metrų ilgį. Rekordą užfiksuoti į renginį buvo pakviesti agentūros „Factum“ atstovai.

Anot rekordo idėjos sumanytojos, Vilniaus specialiojo ugdymo centro „Aidas“ pedagogės Audronės Navickienės, mintis apie tokį pasiekimą kirbėjo jau kelerius metus.

„Ta mintis būdavo trumpalaikė, netikėtai šmėsteldavo ir išnykdavo. O šiemet, matyt, atėjo laikas – mintis subrendo. Baigiantis vasarai ėmiau galvoti, ką šiais mokslo metais naujo, įdomaus, nepatirto mūsų bendruomenė galėtų nuveikti. Sugalvojau: mūsų centro kaimynystėje yra įsikūrusios dar kelios įstaigos, visos jos artimai bendradarbiauja – rengia projektus, šventes, dalinasi patirtimi. Taip ir kilo mintis suvienyti jėgas ir drauge pasiekti Lietuvos rekordą pinant ilgiausią rudeninių lapų pynę“, – sakė A.Navickienė.

Kodėl būtent ilgiausia lapų pynė? „Žinome, kad toks rekordas anksčiau neregistruotas. Taip pat privalėjome atsižvelgti į savo galimybes: rekordo siekė ne tik ikimokyklinio amžiaus vaikai ir jų tėveliai, bet ir specialiųjų poreikių vaikai ir jaunuoliai bei jų socialiniai darbuotojai ir pedagogai. Mūsų tikslas buvo ant vielos suverti šimto metrų lapų pynę. Šią užduoti pajėgūs atlikti visi projekto dalyviai“, – paaiškino A.Navickienė.

Anot pedagogės, kaip pasiekti naują šalies rekordą, planuoti prisireikė kiek daugiau nei mėnesį. A.Navickienė pabrėžia, kad svarbiausia siekiant tokio rekordo – vieningas komandinis darbas ir bendros pastangos siekiant vieno tikslo.

„Todėl noriu visiems nuoširdžiai padėkoti už triūsą, o pats didžiausias „ačiū“ projekto koordinatorei Laimai Runkauskaitei-Leonavičienei, be kurios ši idėja nebūtų virtusi kūnu“, – sakė A.Navickienė.

Temos: 2 Rekordas Lapas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min