Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Charlotte Garside – mažiausia pasaulyje mergaitė, kurios ūgis siekia vos 68 centimetrus

Charlotte Garside ūgis siekia vos 68 centimetrus
Kadras iš vaizdo įrašo / Charlotte Garside ūgis siekia vos 68 centimetrus
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažiausia pasaulyje vadinama mergaitė Charlotte Garside yra penkerių, tačiau jos ūgis siekia tik 68 centimetrus, o svoris – vos 4 kilogramus, Charlotte yra ne ką didesnė nei įprastas naujagimis ir šiek tiek mažesnė nei mylimiausias jos meškiukas.

Daugiau mergaitės nuotraukų rasite paspaudę čia.

Praėjusią savaitę į coliukę panaši mergaitė pradėjo lankyti mokyklą, šis įvykis buvo itin svarbus savo dukrele besididžiuojantiems tėvams Emmai Newman ir Scottui Garside, kurie nepaprastai stengiasi savo dukrai suteikti normalų gyvenimą, – praneša „The Dailymail“.

Kai Charlotte gimė, ji svėrė mažiau kaip 0,9 kilogramo, o jos ūgis siekė vos 25 centimetrus. Kadangi motina savo dukrai nerasdavo tinkamų drabužių, ją ji rengdavo lėlių drabužėliais.

Charlotte gimė turėdama gan retą ir neįprastą nykštukizmo sutrikimą ir nors gydytojai jai prognozavo trumpą gyvenimą ir perspėjo jos tėvus, kad mergaitė veikiausiai net nesulauks vienerių, Charlotte įrodė, kad ji yra nepaprastai stipri.

„Nors Charlotte yra viena iš milijono tokį sutrikimą turinčių žmonių, ji tikrai nėra toks žmogus, kuris „ištirptų“ minioje. Galbūt ji ir maža, tačiau ji turi nepaprastai didelę asmenybę ir visuomet nori daryti tai, ką daro jos amžiaus vaikai. Charlotte yra labai imli mokslams, todėl ir mokykloje jai neblogai sekasi.

Iš pradžių mes nerimavome, kad mokykloje ji bus skriaudžiama, tačiau ten ją prižiūri, ir Charlotte nėra tokia trapi kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio“, – pasakojo 30-ies sulaukusi mergaitės mama Emma.

Kai Charlotte gimė, ji svėrė mažiau kaip 0,9 kilogramo, o jos ūgis siekė vos 25 centimetrus. Kadangi motina savo dukrai nerasdavo tinkamų drabužių, ją ji rengdavo lėlių drabužėliais. Mažąją mergaitę Emma nešiodavosi kišenėje, o jos sauskelnės buvo kreditinės kortelės dydžio.

Šiuo metu mažoji coliukė turi vilkėti naujagimių drabužėlius, nepaisant to, trys jos seserys: 15-metė Chloe, 12-metė Sabrina ir aštuonerių Sophie labai didžiuojasi savo mažąja sesute.

Nykštukizmo sindromas paveikė ne tik Charlotte išvaizdą, jai sulėtėjęs tiek fizinis, tiek protinis vystymasis, būtent dėl to tėvai ją ir užrašė į mokyklą – kad būtų įvertintas jos proto lygis.

„Charlotte mus nuolat stebina, kai mažiausiai to tikimės. Visų pirma nesitikėjome, kad ji bus tokia stipri ir sulauks net 5 metų, keletą kartų buvome išsigandę, kad jos neteksime. Manėme, kad jai bus sunku bendrauti su savo amžiaus žmonėmis, tačiau ir šįkart ji įrodė, kad klydome“, – savo coliuke dukra džiaugiasi Emma Newman.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min