15min be reklamos

Dalia Grybauskaitė lankėsi jaunimo centre „Žalianamis“

Antradienį Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“ ir domėjosi, kaip organizuojamas vaikų užimtumas vasarą.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“
Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Vasarą vaikų priežiūra ir užimtumas tėvams tampa dideliu galvos skausmu. Ypatingai pasirūpinti reikia vaikais iš socialinės rizikos šeimų, tačiau vasaros stovyklos daugeliui tapo neįperkamos, todėl tokie centrai kaip „Žalianamis“ padeda spręsti problemą ir užtikrinti, kad vaikai saugiai ir naudingai leistų atostogas. Formų, kaip organizuoti vaikų poilsį vasarą yra įvairių, tačiau tam būtinos sutelktos valstybės ir savivaldybių pastangos“, – cituojama prezidentė.

VIDEO: Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“

Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamyje“ vykstanti vaikų dienos stovykla „Linksmadieniai“  yra finansuojama savivaldybės. Centre dirba daug savanorių, čia sukurta erdvė, kurioje vaikai gali bendrauti ir mokytis naujų dalykų.

Prezidentės teigimu, „nepateisinama, kad Lietuvoje tik 10 proc. vaikų yra prieinamos stovyklos, kurios finansuojamos valstybės, savivaldybių ir Europos Sąjungos fondų lėšomis. Švietimo ir mokslo ministerija ir savivaldybės iki šiol neišnaudoja visų galimybių rengti vasaros stovyklas – kooperuoti įvairių finansavimo šaltinių lėšas, pasitelkti nevyriausybines organizacijas ir savanorius“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min