Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 liepos 28d. 15:51

Dalia Grybauskaitė lankėsi jaunimo centre „Žalianamis“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre ,,Žalianamis“
Antradienį Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“ ir domėjosi, kaip organizuojamas vaikų užimtumas vasarą.

„Vasarą vaikų priežiūra ir užimtumas tėvams tampa dideliu galvos skausmu. Ypatingai pasirūpinti reikia vaikais iš socialinės rizikos šeimų, tačiau vasaros stovyklos daugeliui tapo neįperkamos, todėl tokie centrai kaip „Žalianamis“ padeda spręsti problemą ir užtikrinti, kad vaikai saugiai ir naudingai leistų atostogas. Formų, kaip organizuoti vaikų poilsį vasarą yra įvairių, tačiau tam būtinos sutelktos valstybės ir savivaldybių pastangos“, – cituojama prezidentė.

VIDEO: Dalia Grybauskaitė lankėsi Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“

Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamyje“ vykstanti vaikų dienos stovykla „Linksmadieniai“  yra finansuojama savivaldybės. Centre dirba daug savanorių, čia sukurta erdvė, kurioje vaikai gali bendrauti ir mokytis naujų dalykų.

Prezidentės teigimu, „nepateisinama, kad Lietuvoje tik 10 proc. vaikų yra prieinamos stovyklos, kurios finansuojamos valstybės, savivaldybių ir Europos Sąjungos fondų lėšomis. Švietimo ir mokslo ministerija ir savivaldybės iki šiol neišnaudoja visų galimybių rengti vasaros stovyklas – kooperuoti įvairių finansavimo šaltinių lėšas, pasitelkti nevyriausybines organizacijas ir savanorius“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min