Sportas gyvai

Dėl „baltų Kalėdų“ susilažinęs britas gaus tik grašius

Didžiosios Britanijos lažybų bendrovė „Landbrokes“ atsisako išmokėti daugiau nei 7 mln. svarų (apie 26,8 mln. Lt) laimėjimą vyrui, kuris susilažino, jog šįmet Kalėdos Didžiojoje Britanijoje bus snieguotos. „Landbrokes“ teigia, jog statymas buvo priimtas per klaidą.
Sniegas Škotijoje
Sniegas Škotijoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

52 metų britas Cliffas Bryantas pastatė du 5 svarų vertės kaupiamuosius statymus už tai, kad pernai Kalėdų dieną sniegas iškris 24 miestuose šiaurinėje salos dalyje, pranešė „Reuters“.

„Mes atsiprašėme vartotojo už nesusipratimą, kadangi mūsų darbuotojai per klaidą priėmė du kaupiamuosius statymus, nors mūsų taisyklėse parašyta, kad tokio pobūdžio lažybose galimas tik vienas paprastas statymas“, – sakė „Landbrokes“ atstovas spaudai ir pridūrė, jog kompanija išmokės laimėjimą, tik ne kaip kaupiamąjį, o kaip paprastą statymą. Tokiu atveju vietoje milijonų jis tegaus 31,78 svaro (apie 122 Lt).

Tuo tarpu statymą atlikęs vyras svarsto dėl laimėjimo bylinėtis. Anot jo, už pirmąjį statymą bendrovė jam turėtų išmokėti 4,9 mln. svarų, o antrasis pridėtų dar 2,2 mln. svarų.

„Jei aš padarau klaidą darbe, tai man smarkiai atsiliepia ir aš manau, kad jų išmokėjimas turėtų būti gerokai didesnis už tą, kurį jie man siūlo“, – sakė C.Bryantas. Vyro teigimu, lažybų bendrovė turėtų aiškiau išdėstyti taisykles. „Jie yra viena didžiausių lažybų bendrovių šalyje, ir aš manau, kad ateityje jei turėtų geriau atlikti namų darbus“, – sakė britas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius