Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 22d. 16:45

Dešimt kompanijų, suteikiančių didžiausias privilegijas darbuotojams

„Google“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Google“

Manote, kad turite gerą darbą? Pagalvokite dar kartą. Jei nedirbate vienoje iš šių kompanijų, jūs esate autsaiderių lygoje.

Genetech
San Francisko biotechnikos gigantas. Kas išskiria šią kompaniją iš kitų? Priežiūra ne tik vaikams, bet ir naminiams gyvūnėliams. Šunų prižiūrėjimas visą parą ir gyvūnėlių draudimas.

Patagonia
Banglenčių sportas darbo dienos metu, štai ką siūlo ši kompanija savo darbuotojams. Nesate banglenčių sporto mėgėjai? Kompanijos dviračiai laukia prie durų, kaip ir tinklinio aikštelė bei jogos užsiėmimai.

Chesapeake Energy
Didžiausia natūralių dujų gamintoja JAV ir trečia visame pasaulyje. Darbo vietoje turi vaikų priežiūros centrą bei dosnų privilegijų paketą. Į privilegijas įeina nardymo kursai sertifikatui įgyti, kurie vyksta olimpinio dydžio baseine. Kompanija moka už instruktorius ir kitus reikmenis.

Quicken Loans
Šis hipotekos bankas išgyveno krizę ir toliau teikia darbuotojams privilegijas. Kompanijos savininkui priklauso Clevelendo ,,Cavaliers”, todėl rungtynių dienomis darbuotojai gauna transportą ir vietas Quicken Loans arenoje, taip pat kai ten koncertuoja jų mėgstamiausia grupė.

Holder Construction
Niekada apie juos negirdėjote? Mes taip pat, tačiau ši Atlantoje įsikūrusi kompanija pirmauja tarp vidutinio dydžio kompanijų, kuriose geriausia dirbti. Jie siūlo keletą nematerialių privilegijų šalia įprastinių. 26 apmokamų atostogų dienas, taip pat „darbuotojų įvertinimo atostogas“ prie įprastinių, dosnias priemokas prie atlyginimų (daugiau nei 200 000 doleri, buvo išdalinta vos 350 darbuotojų) bei apmokamas laisvas dienas šeimai, atskirai nuo tų, kurios reikalingos ligos atveju.

Ebay
Rutina ir stresas darbo metu išvedė iš pusiausvyros? Tai ne problema šioje kompanijoje dirbantiems. Ebay įrengė meditacijos ir maldų kambarius, kuriuose vyrauja atpalaiduojančios spalvos, išdėliota daugybė pagalvių ir kilimėlių, kad darbuotojai galėtų atsipalaiduoti.

KPMG
New York esanti audito ir mokesčių kompanija įsitikinusi, kad darbas turi būti derinamas su poilsiu. Jie darbuotojams siūlo penkias savaites apmokamų atostogų.

Camden Property Trust
Tai nekilnojamojo turto kompanija, įsikūrusi Houstone. Šios kompanijos darbuotojams pilnai padengiamos išlaidos dantų tvarkymui bei aukštajam mokslui. Taip pat visi darbuotojai turi 20 procentų nuolaidą kompanijos nuosavybei išsinuomoti.

Accenture
Kartais geriausias darbas yra toks, kai nereikalaujama ateiti į biurą. Tai pasaulinė konsultavimo ir technologijų kompanija, kurioje 92 procentai darbuotojų dirba namuose.

Darbuotojams padengiamos namų biuro įsirengimo išlaidos, reikalaujama dirbti tik vieną valandą per savaitę, kad gautum sveikatos draudimą. Mamoms suteikiamos aštuonių savaičių mokamos atostogos po gimdymo, tėvams – vienos savaitės.

Google
Jų privilegijos darbuotojams tapo jau beveik legenda. Daugelis esate girdėję apie Google nemokamas skalbyklas, organinį maistą, masažą, dviračių taisymą, vietoje dirbančius gydytojus, kirpėjus ir žaidimų kambarius. Negana to, Google siūlo 1 000 dolerių, kiekvienam, norinčiam nusipirkti hibridinę transporto priemonę.

vakarai.us
Temos: 2 eBay Google

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min