Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dešimt neoriginaliausių vestuvėms pasirenkamų dainų

Buvusio JAV prezidento ir dabartinės valstybės sekretorės dukra Chelsea Clinton susituokė su savo ilgamečiu draugu Marcu Mezvinsky.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Buvusio JAV prezidento ir dabartinės valstybės sekretorės dukra Chelsea Clinton susituokė su savo ilgamečiu draugu Marcu Mezvinsky.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vestuvių sezonui įsisiūbavus, savaitraštis „Times“ pateikia dešimt dainų, kurias jaunieji dažniausiai pasirenka kaip savo pirmojo šokio dainas.

Net ir praėjusį savaitgalį ištekėjusiai buvusio Jungtinių Valstijų prezidento ir dabartinės valstybės sekretorės dukteriai Chelsea Clinton nepavyko pabėgti nuo neoriginalumo prakeiksmo. Ji, kaip ir daugybė kitų jaunavedžių, savo pirmąjį, kaip žmonos, valsą šoko pagal atlikėjos Ettos James kūrinį „At last“. Štai visos dešimt dainų, iš kurių bent vieną, beveik be abejonės, išgirsite kieno nors vestuvėse.

1. Etta James, „At last“. Ši daina, pasak žurnalo „Times“, yra viena iš visų laikų romantiškiausių. Tačiau, anot savaitraščio, reikia būti atviriems ir pripažinti, kad šis kūrinys taip pat yra gan sentimentalus ir pergrotas (kaip visi, stebėję JAV prezidento Baracko Obamos inauguracijos šventę, galėtų paliudyti). „Mano vienišos dienos baigėsi / Gyvenimas yra tarsi daina.“ Ar iš tiesų, Etta? Ar tavo gyvenimas buvo beprasmis, kol neatsirado vyras? Gerai. Šį sykį tuo patikėsime. Galiausiai tai tavo vestuvių diena, o ši daina mus daro laimingus.


2. Louisas Armstrongas, „What a wonderful world“.
Patinka jums tai ar ne, meilė viską nuspalvina ryškiomis spalvomis. Staiga medžiai tampa ryškia žali, rožės raudonos, o dangus ryškiai ryškiai mėlynas (debesų danguje yra, bet jie ilgesingi ir purūs bei, žinoma, nerodantys jokių artėjančios audros ženklų). Taigi labai natūralu, kad išskirtinai optimistinė daina „What a wonderful world“ atliekama per meilės šventes. O ir kam nepatinka L.Armstrongas? Tačiau laimingos poros ypatingą dieną ši daina labiau stereotipinė nei ypatinga. Be to, viskas nebūna visuomet tobula, net ir vestuvių dieną. Pavyzdžiui, kažkas atsiveda vaiką, kuris verkia visos ceremonijos metu.


3. „Flamingos“, „I only have eyes for you“. Tai, žinoma, viena iš žinomiausių visų laikų doo–wop dainų. Šią dainą „Flamingos“ išpopuliarino 1959 metais. Dėl itin lėto tempo ši daina yra bene lėčiausia iš pačių lėčiausių. Atlikimo stilius ir nuolat girdimas aidas sudaro įspūdį, tarsi ši daina įrašyta oloje. „I Only Have Eyes For You“ taip pat, be abejonės, yra viena iš labiausiai šiurpą keliančių vestuvinių dainų. Ji skamba tarsi daina, kurią girdėjai naktį įstrigęs mokyklos sporto salėje, kai tapai vaiduoliškos prieš daugybę metų įvykusių išleistuvių šventės liudininku. Nepaisant to, minėtas kūrinys labai dažnai pasirenkamas pirmajam jaunavedžių šokiui.

VIDEO: The Flamingos - I Only Have Eyes For You


4. „Righteous Brothers“, „Unchained Melody“. Ši daina kelia mintis apie aistrą, meilę ir... Demi Moore. Jei pamiršote, ši daina grojo per jausmingą sceną 1990 metų filme „Vaiduoklis“. Tiesą pasakius, šis filmas buvo toks populiarus, kad ilgai išlaikė „Unchained Melody“ populiariausių dainų sąraše. O dabar šią dainą vis groja ir groja vestuvėse.


5. Shania Twain „From This Moment On“. Tai, kad daugelis vyrų ir moterų savo pirmuosius, kaip vyro ir žmonos, žingsnius žengia grojat būtent šiai dainai, visai nestebina, mat žodžiai yra tarsi vestuvių priesaika: „Duodu tau savo ranką iš visos širdies / Negaliu sulaukti, kol pradėsiu gyventi kartu su tavimi. / Mes niekada neišsiskirsime, / Mano svajonės išsipildė tavo dėka.“ Žinutė jaunosioms ir jauniesiems, niekaip nesumąstantiems savo priesaikos: tiesiog kartokite paskui Shanią. Atlikėja atliko visą sunkų darbą.

VIDEO: Shania Twain - From This Moment On


6. Frank Sinatra, „The Way You Look Tonight“.  Jerome Kern ir Dorothy Field 1936 metų kūrinys „The Way You Look Tonight“, be abejonės, yra viena romantiškiausių kada nors sukurtų dainų. Tai lemia tiek graži melodija, tiek puikūs žodžiai. Todėl šią dainą perdainavo bemaž visi garsiausi pasaulio dainininkai. Vis dėlto daug romantiškiau ši daina skamba, rodos, visai neišskirtinį vakarą, kuriuo dalijasi du įsimylėjėliai.


7. „Lonestar“, „Amazed“. Ši grupė anksti atrado sėkmės formulę: sukurk dainą, kuri privers visas merginas alpti ir bėgti į muzikos įrašų parduotuvę. Žinoma, tos pačios moterys, kurios vis dainuoja ir dainuoja „Aš taip įsimylėjau tave, / Viskas tik gerėja ir gerėja, / Noriu praleisti likusį savo gyvenimą kartu su tavimi“, nori, kad ši daina grotų ir jų vestuvių dieną. Blogai tik būsimiems vyrams, nes jie, nors ir manydami, kad nuotaka yra nuostabios, greičiausiai negali to išreikšti taip išraiškingai.

VIDEO: Lonestar - amazed


8. Ericas Claptonas, „Wonderful Tonight“. Tai iš pažiūros paprasta daina apie pasirodymą vakarėlyje su pačia gražiausia moterimi, tačiau ji neįtikėtinai ilgai yra viena iš populiariausių vestuvių pirmojo šokio dainų. E.Claptonas kūrinį parašė 1976 metais, laukdamas, kol jo mergina Pattie Boyd pasiruoš vakarėliui. Claptoną ir Boyd siejo išskirtinė istorija. 1970 metais jis sukūrė dainą „Layla“ – vieną iš ikoniškiausių visų laikų meilės dainų, kaip buvo sužlugdytas per P.Boyd ir jo draugo „The Beatles“ gitaristo George Harrisono vestuves.

VIDEO: Eric Clapton - Wonderful Tonight


9. Harry Connick Jr., „It had to be You“. Dėl šios dainos populiarumo kaltinti galima filmą „Kai Haris sutiko Selę“. Šios dainos pasirodymas 1989 metų romantiškoje komedijoje įtvirtino ją viso pasaulio įsimylėjelių širdyse. Šią dainą taip pat atliko daugybė garsių atlikėjų. Poroms bemaž labiausiai patinka šios dainos eilutė: „Su visom tavo blogybėmis, aš vis tiek tave myliu“.

VIDEO: It had to be you - Harry Connick Jr.


10. Nat King Cole, „Unforgetable“. Ši daina buvo didžiulis hitas 10-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, nors pirmą sykį atlikta dar 6 dešimtmetyje. Populiarumą atėjo dainą nusprendus perdainuoti Cole su dukterimi Natalie. 1992 metais „Grammy“ apdovanojimuose „Metų dainos“ titulą pelnęs kūrinys tinka tėčio ir dukters ar mamos ir sūnaus šokiui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min