Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 17d. 21:36

Dešimt seksualiausių japoniško „Playboy“ modelių

Hiromi Oshima, modelis
Hiromi Oshima, modelis

Japoniškojo „Playboy“ variantas dienos šviesą išvydo 1975 metais ir iš karto tapo vienu populiariausiu leidiniu šalyje, kurio puslapiuose puikavosi pačios gražiausios ir seksualiausios Azijos moterys.

Dešimtąją vietą „AskMen“ žurnalo skaitytojai skyrė Emiri Henmi (2000 metai, spalis) - žinomai aktorei ir dainininkei, ne mažiau žinomos Japonijoje dainininkės Meri Henmi dukrai. Pasak leidinio, mergina iš motinos paveldėjo puikią figūrą ir balsą. Yra nusifilmavusi keliuose televizijos serialuose ir komedijoje „Laimingas šuolis”.

Devintoji vieta atiteko Majai Kitadžimai (2000 metai, balandis). Žinoma japonų aktorė ir garsaus Azijos šalyse aktoriaus Joko Naito duktė. Debiutavo kine 1993 metais. Nusifilmavo 7 kino filmuose, iš kurių - garsiajame “Geišos namas” 1999 metais.

Aštuntoje pozicijoje japonų aktorė - Keiko Sekine (1982). Filmuojasi nuo15 - kos metų. 1982 metais ištekėjo už režisieriaus Banmejo Takachaši. Nuo to laiko aktorės pavardė titruose - Takachaši. Jos „sąskaitoje” - apie 40 filmų, o keturi jų - jos prodiusuoti.

Septintoji vieta skirta Filipinų aktorei ir modeliui Pia Rejes, kuri net septyniolika kartų pozavo Playboy. Pirmą kartą - 1988 metais lapkričio mėnesį. Pia Rejes ištekėjo už garsaus sukčiaus ir aferisto Kritofo Rokankuro, kuris pasiskelbė esąs Rokfelerių šeimos palikuonis, paskui teigė esąs Sofi Loren sūnus bei Dino de Laurentiso sūnėnas. Taip pat prikišęs nagus prie daugybės aferų. 2001 metais Rejes buvo suimta kartu su vyru Kanadoje, bet paskui paleista. 1993 metais filmavosi „Tetulės Li mėsainiai”, kur atliko vieną pagrindinių vaidmenų. Tais pačiais metais ir filme „Gyvų numirėlių sugrįžimas - 3″ bei 1996 metais filme “Ateivių iš kosmoso pagrobimas” ir panašiai.

Penktoji vieta atiteko Korėjos - Amerikos kilmės modeliui Morenai Korvin (1992 metai, rugsėjis). Ji gimė Seule. Ne kartą pozavo ir filmavosi Playboy video prieduose. Taip pat pozavo Venus Swimwear ir Frederick‘s of Hollywood kataloguose.

Ketvirtoje vietoje - Taivanio modelis, aktorė ir dainininkė Kaila Ju. Ne kartą pozavo Playboy. 2008 metais pozavo ir Penthouse. Nuo vaikystės mokėsi groti fortepijonu, lankė baletą. Baigė Kalifornijos universitetą Los - Andžele.

Trečioji vieta skirta Fransin Di (1999 metai) - Honkongo supermodeliui, kuri pradėjo savo karjerą šokdama striptizą Las - Vegase. Gyveno Filipinuose ir Kalifornijoje. Pozavo žurnalui Oriental Dolls. 2004 metais filmavosi komedijoje „Pravažiuojantis transportas”, kur atliko striptizo šokėjos vaidmenį. Taip pat dalyvavo ne viename realybės šou.

Antroji - Andželai Melini (1992 metai, liepa). Ji - amerikiečių modelis, gimė Saigone. Motina - vietnamietė, tėvas - amerikietis. Pozavo įvairiuose žurnaluose ir mokamuose pornografijos tinklalapiuose. Gyvena su šeima Las - Vegase. Be video priedų Playboy, filmavosi koviniame filme „Pašalinti liudytoją” su Marku Singeru pagrindiniame vaidmenyje.

Pirmoji vieta ir nugalėtoja pripažinta Hiromi Ošima (2004 metai, liepa) - japonų modelis, gyvena JAV. Filmavosi įvairiuose reklaminiuose klipuose bei kompanijos Playboy video prieduose.

Daugiau modelių nuotraukų rasite čia.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min