Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje kvietimą į rinkimus gavo... kiaulė

Kiaulės
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Kiaulės
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiojoje Britanijoje Rytų Sasekso rinkimų apygardos komisija kvietimą dalyvauti praėjusią savaitę vykusiuose parlamento rinkimuose išsiuntė kiaulei.

Laiškas buvo adresuotas Blossome Grant iš Uckfieldo miesto – kiaulei, kurią augina 73 metų Pauline Grant. Šalia adreso buvo nurodytas kiaulės gardo pavadinimas, rašo Telegraph.co.uk.

Namas, kuriame gyvena pensininkė, prieš dvejus metus buvo renovuotas. Įsivėlus klaidai Registrų centre kiaulė kas mėnesį gauna kelis šlamštlaiškius – reklamas ir panašiai.

„Negalėjau patikėti, kai mus pasiekė laiškas, raginantis Blossome užsiregistruoti į rinkimus. Tai buvo vienas keisčiausių dalykų, kokį man teko matyti“, – stebėjosi P.Grant.

Moteris šmaikštavo, jog jos auginama kiaulė yra labai protinga, tačiau politika jai gali būti per paini. „Nežinau, už ką ji būtų balsavusi, tačiau įtariu, kad už Žaliųjų partiją. Tikriausiai jie geriausiai tenkintų jos interesus“, – juokavo ji.

Vis dėlto moteris nusprendė, jog kiaulė gali norėti pasinaudoti savo rinkimų teise, ir gegužės 6 dieną atvedė ją į artimiausią rinkimų apygardą. „Nuvedžiau ją į rinkimų apygardą ir atnešiau visus laiškus, kuriuos ji yra gavusi. Tai buvo savotiška protesto forma – norėjau parodyti, kiek vargšei kiaulei tenka popierizmo“, – kalbėjo P.Grant.

Rinkimų apylinkės atstovas teigė, kad kvietimas buvo išsiųstas remiantis Registrų centro duomenimis. Duomenų bazėje būstas, kitaip sakant, gardas, pavadintas „The Pig“ (liet. kiaulė). „Galiu patvirtinti, kad praėjusią savaitę mūsų rinkimų apylinkėje nebalsavo nė viena kiaulė“, – sakė rinkimų apylinkės atstovas.

P.Grant teigė, jog ne kartą kreipėsi į vietos valdžią ir Registrų centrą, kad ištaisytų šią klaidą, tačiau jos niekas neklausė. „Tikriausiai jie mano, kad aš juokauju. Todėl nusprendžiau parodyti, kad tai vyksta iš tiesų“, – sakė P.Grant. 

„Ji gavo daug laiškų dėl televizijos mokesčių, Pašto tarnybos, tačiau aš nė vieno jų neatplėšiau, nes jie adresuoti ne man. Nemanau, kad būtų teisinga iš Blossom reikalauti sumokėti TV mokestį, nes ji visai nežiūri televizoriaus. Taip pat manau, kad jos nedomina siūlymai įsigyti mobilųjį telefoną“, – sakė P.Grant.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Rinkimai Kiaulė
Parašykite atsiliepimą apie 15min