Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 24d. 13:47

Didžiojoje Britanijoje pirmą kartą pasaulyje surengta muilo burbulų paroda

Samas Heathas stebina Londono lankytojus įspūdingo dydžio burbulais
Kadras iš vaizdo įrašo / Samas Heathas stebina Londono lankytojus įspūdingo dydžio burbulais

Samo Heatho, kitaip dar žinomo kaip SamSam Bubbleman (liet. burbulų žmogus), darbai žavi ne vieną Londono lankytoją, pamačiusį jo sugebėjimą suformuoti nepaprasto dydžio muilo burbulus.

Šiam menininkui priklauso net 9 pasaulio rekordai, tarp jų ir didžiausias suformuotas muilo burbulas, kurio dydis siekia net 14,15 m3. S.Heathas į vieną muilo burbulą sugebėjo sutalpinti net 50 žmonių, o kitame suformavo dar 56 burbulus, praneša „The Dailymail“.

Savo pasirodymus Samas rengia šalia žymiausių Londono vietų – prie garsiojo Londono tilto ir šalia Šv. Pauliaus katedros.

„Londono žmonės mano pasirodymus priima su didžiule nuostaba ir susižavėjimu. Net suaugusieji, pamatę šiuos burbulus, tampa tarsi vaikai. Tai matosi jų šypsenose ir spindinčiuose veiduose. Tai tiesiog nuostabus dalykas“, – džiaugiasi Samas Heathas.

Du vaikus auginantis tėvas burbulų kūrimu susižavėjo prieš 22 metus, nuo pat pradžių jis bandė sukurti patį tobuliausią burbulą pasaulyje.

„Burbulų kūrimo menas yra tikras iššūkis, viskas tikrai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Gero ir didelio burbulo paslaptis – profesionaliai sumaišytas skystis“, – tikina „burbulų žmogus“.

Šiuo metu Samas Heathas dirba su garsiausiais pasaulio „burbuliologais“, kurie pasirodo su tokiomis pasaulio garsenybėmis kaip Paulas McCartney ir kt.

Samas Heathas netgi sukūrė tobulą burbulų kūrimo skystį ir reikiamą įrangą, kad ir paprasti žmonės galėtų mėgautis tuo, kuo užsiima jis pats.

VIDEO: Bubble Art Exhibition at the Grand Marnier Bubble Bar

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min