Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiosios Britanijos mergaitės bus mokomos pasakyti seksui „ne“

Seksualinis žaidimas pareikalavo britų studentės gyvybės.
Photos.com nuotr. / Pora
Šaltinis: „Londono žinios“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Remiantis Didžiosios Britanijos vyriausybės planais, mergaitės šalies mokyklose bus mokomos pasakyti „ne“ seksui. Valdžia tikisi, kad „seksualinio sutikimo“ pamokos leis sumažinti jaunų mergaičių ir moterų išprievartavimo atvejų skaičių, rašo „The Daily Mail“.

Vyriausybės nuomone, būtina kuo anksčiau pradėti mergaites mokyti palaikyti sveikus santykius, kad įgytas žinias jos galėtų pritaikyti savo gyvenime vėliau. Šiuo metu mokyklos yra įpareigotos rengti lytinio švietimo pamokas ir mokyti apie ŽIV–AIDS bei kitas lytiniu būdu plintančias ligas. Dabar siūloma mergaites mokyti, kad prieš lytinius santykius jos turi apsispręsti, ar duoti partneriui sutikimą tai daryti.

Plataus masto strategiją, kuria siekiama apsaugoti moterų teisęs, parengusi vyriausybė paskelbė, jog nuo šiol įdarbinimo centrams bus draudžiama reklamuoti „išnaudotojiškus“ darbus, pavyzdžiui, striptizo šokėjos. Valdžios teigimu, toks draudimas bus taikomas skelbimams dėl darbo, „kai įdarbintas asmuo turės tiesiogiai seksualiniai stimuliuoti kitus žmones“.

Strategijoje, pavadintoje „Galas smurtui prieš moteris ir mergaites“, yra daug pasiūlymų Vidaus reikalų ministerijai, Lyčių lygybės biurui ir Švietimo departamentui. Iš tokių rekomendacijų paminėtinas pasiūlymas uždrausti šeimoje smurtaujančiam vyrui iki keturių savaičių artintis prie namų net tuo atveju, jeigu jam nepateikti jokie kaltinimai.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min