Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

DNR analizė atskleidė A.Hitlerio kilmę

Adolfas Hitleris
Deutsches Bundesarchiv/wikimedia.org nuotr. / Adolfas Hitleris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

39-ių Adolfo Hitlerio giminaičių seilių pavyzdžių tyrimai parodė, kad nacistinės Vokietijos diktatoriaus DNR galėjo priklausyti E1b1b1 haplogrupei, kuri dažna tarp semitų-chamitų kalbomis kalbančių, o taip pat ir tarp Balkanuose gyvenančių tautų atstovų, pranešė „The Daily Telegraph“.

Priklausymas viena ar kitai haplogrupei nėra tiesioginis etninės priklausomybės įrodymas, tačiau leidžia atsekti žmogaus kilmę pagal vieną iš tėvų. Šiuo atveju kalba eina apie Y-DNK haplogrupę, tai yra apie kilmę pagal vyriškąją liniją.

Tyrimą atliko žurnalistas Jeanas Paulis Muldersas ir istorikas Marcas Vermeeremas, o jo rezultatus paskelbė Belgijos žurnalas „Knack“.

Kaip rašo „The Daily Telegraph“, haplogrupė E1b1b1 randama tarp semitų žydų aškenazių grupės, kuriai priskiriama didžioji dalis Europos žydų, atstovų, o taip pat tarp žydų sefardų. Ši grupė taip pat randama tarp Pietų Afrikos ir rytų slavų tautų atstovų.

Pažymėtina, kad nacionalsocializmo ideologija, kurios vienas iš kūrėjų yra ir A.Hitleris, semitus ir slavus priskyrė prie „nepilnaverčių“ tautų, o Vokietijos išvalymas nuo žydų buvo vienas iš pagrindinių A.Hitlerio politikos punktų.

Gandų, kad A.Hitleris turi žydiško kraujo, ne kartą pasigirsdavo ir anksčiau. Pagal vieną tokią teoriją, biologiniu diktatoriaus tėvo – Aloiso Hitlerio – tėvu galėjo būti žydo bankininko sūnus. Tačiau jokio patvirtinimo šiai teorijai surasti kol kas nepavyko.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min