Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 23:04

„Domino's“ per klaidą vietoj sparnelių pristatė 1,3 tūkst. JAV dolerių grynais

„Domino's“ per klaidą vietoj sparnelių pristatė 1,3 tūkst. JAV dolerių grynais
„Domino's“ per klaidą vietoj sparnelių pristatė 1,3 tūkst. JAV dolerių grynais

Ką daryti, jeigu užsisakei vištų sparnelių, bet vietoj jų dėžėje gavai 1,3 tūkst. JAV dolerių grynais? To savo „Facebook“ draugų juokais paklausė Kalifornijos gyventojas Mike'as Vegasas, gavęs ypatingą pristatymą į namus.

Barmenu dirbantis vaikinas „NBC Bay Area“ pasakojo, kad turėdamas laisvą vakarą į namus iš „Domino's“ užsisakė picą ir vištų sparnelių. Tačiau netikėtai buvo iškviestas į darbą, todėl dėžę su sparneliais neatidarytą įkišo į šaldytuvą.

„Baigiau darbą tikrai vėlai, ir kai grįžau namo, radau grynųjų pinigų pristatytoje dežėje, – pasakojo jis. – 5 val. ryto tryniau sau akis ir juokiausi.“

M.Vegaso teigimu, „Domino's“ vairuotojas skambino ieškodamas pinigų, bet kadangi jis jau buvo darbe, negalėjo atsiliepti.

Rastų pinigų nuotrauką jis paskelbė „Facebook“ tinkle. Vienoje krūvelėje jis suskaičiavo 666 dolerius, kitoje – 633.

When you order Dominoes Pizza and instead of wings you get cash.....#doihavetogiveitback #ihavetotakeitback #karmatest #dominoespizza

Posted by Mike Vegas on Saturday, September 19, 2015

M.Vegasas neketino pinigų pasilikti sau – iškart prie paskelbtų nuotraukų prirašė ir #karmatest (liet. karmos testas)

„Aišku, yra ilga eilė žmonių, aiškinančių, kad reikėtų pasilikti pinigus, kad nereikėtų, kad reikėtų, kad nereikėtų. Aš norėjau pasilikti juos, patikėkit manim. Bet negalėjau, tiesiog negalėjau taip pasielgti“, – sakė jis „NBC Bay Area“. 

„Vairuotojo darbas – saugus, pinigai grąžinti “Domino's„, man jie pasiūlė nemokamai valgyti picą visus metus, – vėliau parašė jis socialiniame tinkle. – Bonusas – karma turėtų tuoj pas mane užsukti.“

„Domino's“ užkandinės vadybininkė Zia Mumtaz KGO sakė be galo apsidžiaugusi, kad grąžinti pinigai. „Be galo ačiū už tai. Sąžiningų žmonių sunku rasti šiomis dienomis“, – sakė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min