Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Du bendražygiai ryžosi nufilmuoti žygį į veikiančio ugnikalnio kraterį

Ugnikalnis
Kadras iš filmuotos medžiagos / Ugnikalnis
Šaltinis: 15min
0
A A

Tyrinėtojas ir filmų kūrėjas George'as Kourounis su bendražygiu drąsuoliu Samu Cossmanu nusileido į Ramiajame vandenyne esantį veikiančio ugnikalnio kraterį, praneša „The Huffington Post“. Savo nuotykį jie filmavo ir publikavo internete, o G.Kourounis nepamiršo su interneto vartotojais pasidalinti ir kraterio apačioje nufotografuota padaryta.

Nors G.Kourounis yra pagarsėjęs dėl daugybės jo kuriamoje televizijos programoje transliuojamų nuotykių,  šis nuotykis, anot jo, yra pats ekstremaliausias iš visų patirtų – tai tarsi Everesto įveikimas, tačiau leidžiantis žemyn.  

„Turėjome ištverti siaubingus orus, įveikti milžinišką nuo lavos sklindantį karštį, o purškianti rūgštis priminė prakiurusį mašinos akumuliatorių.“, – sakė G. Kourounis ir pridūrė, kad nusileidimas į šį kraterį daugelį metų buvo jo svajonė. 

Priartėję prie kunkuliuojančių lavos purslų, bendražygiai sugebėjo pradeginti apsauginį kostiumą ir apgadinti vieną iš kamerų, su kuriomis jie filmavo savo žygį. 

Kaip tornadų gaudytojas dar gerai žinomas G.Kourounis kraterį palygino su langu į pragarą. Prie publikuoto vaizdo įrašo rašoma, jog tai labai pavojinga vieta ir ne veltui daugiau žmonių yra vaikščioję Mėnulyje negu Marumo krateryje.

G.Kourounis su interneto vartotojais pasidalino asmenuke. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ugnikalnis
Parašykite atsiliepimą apie 15min