Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Du vokiečių vaikai – šešerių ir septynerių metų – bėgo į Afriką tuoktis

Du vaikai – šešerių ir septynerių metų – per Naujuosius metus pabėgo iš namų Hanoveryje Vokietijos šiaurėje ir buvo pasiryžę susituokti po karšta Afrikos saule, pirmadienį pranešė policija.
Vaikai
Vaikai / Photos.com

Mika ir Anna-Lena „yra labai įsimylėję ir nusprendė susituokti Afrikoje, kur šilta, o kaip liudininkę su savimi pasiėmė Annos-Lenos mažąją sesutę, penkerių metų amžiaus“, sakė policijos atstovas Holgeris Jureczko.

Tokios romantiškos kelionės idėja gimė tada, kai Mika per bendrą šeimų Naujųjų metų šventę toms dviem mergaitėms papasakojo, kaip neseniai atostogavo Italijoje. „Nuo tos akimirkos vaikai pradėjo kurti planus ateičiai“, – sakė H.Jureczko.

Išaušus pirmajam 2009 metų rytui, trijulė ėmėsi tuos planus įgyvendinti: susikrovė kelionei būtinus daiktus, tarp kurių buvo „akiniai nuo saulės, maudymosi kelnaitės, pripučiamas matracas, vasariniai drabužiai ir maisto atsargos“.

Kol tėvai miegojo, vaikai išėjo iš namų viename Hanoverio priemiestyje, nužingsniavo kilometrą iki tramvajaus stotelės, kur sėdo į tramvajų ir nuvažiavo į centrinę stotį.

Traukinio į oro uostą laukiančiais vaikais susidomėjo vienas apsaugininkas, kuris susisiekė su policija.

Dviem pareigūnams pavyko įtikinti jaunuosius įsimylėjėlius, kad jiems bus labai sunku be pinigų ir lėktuvo bilietų pakliūti į Afriką.

Kaip paguodos prizą vaikai gavo specialią ekskursiją po policijos nuovadą Hanoverio stotyje, kur jiems ypač patiko areštinės kameros.

Galiausiai vaikus iš stoties pasiėmė jų tėvai, kurie jiems atsiradus pajuto didelį palengvėjimą, sakė atstovas ir pridūrė: „Jie dar gali savo planą įgyvendinti vėliau“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?