Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 12:44

Dviračiais keliavo nuogi

Būdami nuogi vaikinai bandė pajusti visišką laisvę.
Užsienio spaudos/„Lietuvos žinių“ nuotr. / Būdami nuogi vaikinai bandė pajusti visišką laisvę.

Naujojoje Zelandijoje sulaikyti du jauni vyriškiai, dviračiu važiavę nuogut nuogutėliai.

Tiesa, nuo kaltinimų pažeidus viešąją tvarką jie išsisuko. Egzotiškus nudistus policija tik įspėjo ir liepė dėvėti apsauginius šalmus ant galvų.

Nuogus jaunuolius, keliaujančius Naujosios Zelandijos šiaurės rytų pajūriu netoli Whangamatos miestelio, sustabdė vietinė policininkė Cathy Duder. Anot jos, ne vyresni nei 25 metų vyrai susigėdo ir susijaudino labiau nei ji. Jie beviltiškai bandė užsidengti savo nuogybes rankomis. Policininkei paklausus, kodėl vyrukai važinėjasi nuogi, jie atsakė norėję pajusti „visišką laisvę“.

„O aš atsakiau, kad jei taip keliaus ir toliau, patirs nebent visišką laisvės apribojimą“, – juokėsi C.Duder. Jos teigimu, vaikinai atrodė blaivūs, tad viešosios tvarkos sergėtojai beliko juos įspėti tik dėl to, kad šie nedėvi apsauginių šalmų. Gavę rimtą įspėjimą, jaunuoliai pasuko tiesiai namo.

„Buvo tamsu, ir daugiau niekas jų nematė. Jie – tik linksmi jauni vyrai, neturintys jokių piktų kėslų“, – aiškino C.Duder. Tiesa, vėliau vaikinų ji nebesutiko, todėl negalėjo patikrinti, ar jie įvykdė jos reikalavimą užsidėti šalmus.

Pagal Naujosios Zelandijos įstatymus, viešai apsinuoginęs asmuo gali būti apkaltintas viešosios tvarkos pažeidimu. Beje, daugelyje valstybių, taip pat ir Naujojoje Zelandijoje, gana įprastos akcijos, kai dviračiais lenktyniauja nuogi žmonės. Taip jie stengiasi paskatinti naudotis aplinką tausojančiomis transporto priemonėmis.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min