Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Dviračiais keliavo nuogi

Naujojoje Zelandijoje sulaikyti du jauni vyriškiai, dviračiu važiavę nuogut nuogutėliai.
Būdami nuogi vaikinai bandė pajusti visišką laisvę.
Būdami nuogi vaikinai bandė pajusti visišką laisvę. / Užsienio spaudos/„Lietuvos žinių“ nuotr.

Tiesa, nuo kaltinimų pažeidus viešąją tvarką jie išsisuko. Egzotiškus nudistus policija tik įspėjo ir liepė dėvėti apsauginius šalmus ant galvų.

Nuogus jaunuolius, keliaujančius Naujosios Zelandijos šiaurės rytų pajūriu netoli Whangamatos miestelio, sustabdė vietinė policininkė Cathy Duder. Anot jos, ne vyresni nei 25 metų vyrai susigėdo ir susijaudino labiau nei ji. Jie beviltiškai bandė užsidengti savo nuogybes rankomis. Policininkei paklausus, kodėl vyrukai važinėjasi nuogi, jie atsakė norėję pajusti „visišką laisvę“.

„O aš atsakiau, kad jei taip keliaus ir toliau, patirs nebent visišką laisvės apribojimą“, – juokėsi C.Duder. Jos teigimu, vaikinai atrodė blaivūs, tad viešosios tvarkos sergėtojai beliko juos įspėti tik dėl to, kad šie nedėvi apsauginių šalmų. Gavę rimtą įspėjimą, jaunuoliai pasuko tiesiai namo.

„Buvo tamsu, ir daugiau niekas jų nematė. Jie – tik linksmi jauni vyrai, neturintys jokių piktų kėslų“, – aiškino C.Duder. Tiesa, vėliau vaikinų ji nebesutiko, todėl negalėjo patikrinti, ar jie įvykdė jos reikalavimą užsidėti šalmus.

Pagal Naujosios Zelandijos įstatymus, viešai apsinuoginęs asmuo gali būti apkaltintas viešosios tvarkos pažeidimu. Beje, daugelyje valstybių, taip pat ir Naujojoje Zelandijoje, gana įprastos akcijos, kai dviračiais lenktyniauja nuogi žmonės. Taip jie stengiasi paskatinti naudotis aplinką tausojančiomis transporto priemonėmis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais