Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dvynių tėvai skiriasi dažniau, rodo tyrimo rezultatai

Dvynukus ar trynukus auginantys tėvai dėl juos užgriūvančios finansinės naštos yra dažniau linkę skirtis, rodo trečiadienį paskelbti tyrimo rezultatai.
Kūdikis
Kūdikis / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Didžiosios Britanijos Dvynių ir daugiavaisių gimimų bendrijos atlikta apklausa parodė, kad net 62 proc. jos dalyvių po vaikų gimimo pablogėjo jų finansinė padėtis. Tuo tarpu kitose šeimose apie pablogėjusią materialinę padėtį užsiminė tik 40 proc. respondentų.

Apskritai, 28 proc. dvynius ar trynukus auginančių šeimų yra išsiskyrę arba gyvena atskirai. Tuo tarpu kitose šeimose šis skaičius siekia 24 procentus.

Šeimos, kuriose auga dvynukai ar trynukai, dažniau skundžiasi savo materialine padėtimi ir tuo, kad negali įgyti svarbiausių dalykų savo vaikams.

„Mes labai mylime mūsų berniukus, tačiau pastaruosius dvejus metus jau pavargome galvoti, kaip gauti jiems būtiniausių daiktų“, – sakė dvynukus auginanti Suzanne Pammen savo pareiškime, kuris buvo paskelbtas drauge su tyrimo rezultatais.

Praėjus devyniems mėnesiams po gimdymo daugiavaisį nėštumą turėjusios motinos net 20 proc. rečiau sugrįžta į darbą nei tos, kurios pagimdė po vieną kūdikį.

Tokios išvados buvo padarytos išanalizavus sveikatos projekto „Millennium Cohort Study“ atliktą tyrimą, kurio metu buvo apklausta 18 tūkstančių 500 vaikų, gimusių 2000 ir 2001 metais, rezultatus. Taip pat buvo remtasi kasmet atliekamu Šeimos išteklių tyrimu (Family Resources Survey), kurio statistiniais duomenimis apie skurdžias ir mažas pajamas turinčias šeimas remiasi britų vyriausybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius