Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 1d. 17:23

Egzorcizmo klinika išvarinėja velnią

Šmėkla
Photos.com / Šmėkla
Portugalijoje buvo atidaryta klinika, kurios savininkai tikina užsiimantys egzorcizmo, t.y. piktųjų dvasių išvarymo iš žmogaus kūno, seansais, rašo „Sky News“.

Save parapsichologu vadinantis klinikos vadovas Fernando Nogueira tikina, jog „Okultinio mokslo centrą“ atidarė tam, kad pacientai galėtų būti išgelbėti nuo juos apsėdusių piktųjų dvasių ir demonų ir tuo pat metu su jais būtų elgiamasi pagarbiai.

Vos ketverias mokyklos klases baigęs vyras neturi jokio išsilavinimo, tačiau vietos gyventojai jį puikiai pažįsta kaip „raganių“. Jis tikina, kad pacientai paprastai klinikoje praleidžia iki trijų dienų, o egzorcizmas pasitelkiamas tik kaip kraštutinė priemonė.

Tačiau ne visi pritaria tokiam „raganiaus“ gydymui. Medikai tvirtina, jog tai gali būti itin pavojinga. „Dvasių apsėdimai yra išsigalvojimas, jie neturi jokio mokslinio pagrindo. Kartais žmonės, kurie buvo gydomi medikų ilgą laiką, kreipiasi į tokius žmones ir liaujasi vartoję medikamentus, o tai neretai baigiasi blogai“, – įsitikinęs neurologijos speicalistas Alekrandre Castro Caldas.

Tačiau F.Nogueira tvirtina, jog daugeliu atvejų į jo kliniką atvyksta žmonės, kurie yra pasiryžę nusižudyti, nes nebemato kito kelio. Dėl to jis egzorcizmo kambarį vadina paprasčiausiai pirmosios pagalbos kambariu. Ant klinikos sienų kaba kryžiai ir šventųjų paveikslai.

Pasak parapsichologo, dauguma jo pacientų tiesiog turi išmokti išklausyti juos apsėdusią dvasią ir ji pasitrauks. Dvasių išvarymas – tai kraštutinė priemonė. Pasak jo, daugeliui jo pacientų gydytojai ne tik negali padėti, bet ir negali nustatyti tikslios diagnozės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

49:36
01:16:19
04:11

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min