Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Ėjimo varžybose – nepakartojama pažintis su Druskininkais

Jei jau esate buvę Druskininkuose, tikriausiai nelikote abejingi miesto grožiui ir jaukumui. Tačiau ar visas nuostabias vietas aplankėte? O gal šiame Dzūkijos mieste dar nebuvote? Siūlome puikią progą iš arčiau susipažinti su šiuo nuostabiu Lietuvos krašteliu!
Ėjimo varžybose – nepakartojama pažintis su Druskininkais
Ėjimo varžybose – nepakartojama pažintis su Druskininkais / Organizatorių nuotr.

„Labai myliu Druskininkus! Čia esu praleidusi labai daug laiko, šis miestas yra mano mylimiausia vieta pasivaikščioti su vaikais. Tai labai gražus miestas, kuriame yra labai daug lankytinų gražių objektų, todėl visus, kurie jau buvo, ir kurie dar nesilankė Druskininkuose, kviečiu sudalyvauti masinėse ėjimo varžybose ir pajusti šio miesto grožį!” – su džiaugsmu pranešė varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė.

Balandžio 16 dieną pirmosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos vyko sostinėje. 3000 vilniečių ir miesto svečių turėjo galimybę ne tik aktyviai praleisti laiką gryname ore su puikiai nusiteikusiais žmonėmis ir savo šeima, bet ir pasigrožėti Pavilnių regioninio parko gamta. Kitas ėjimo varžybas sumanyta rengti Druskininkuose, tad gegužės 21 dieną, 12 val. į K.Dineikos sveikatingumo parką yra kviečiami visi, neabejingi aktyviam ir turiningam laisvalaikiui. Atvykite pasivaikščioti, pažinkite save ir Druskininkus iš naujo!

Maršrutas jau sudarytas

Jau yra sudarytas ėjimo varžybų trasos maršrutas, kuriame – keliolika lankytinų Druskininkų objektų. Prieš pradėdami varžybas turėsite galimybę į savo išmanųjų telefoną parsisiųsti programėlę, kurioje bus kiekvieno pasiekto objekto aprašymas.

Eiti pradėsime K.Dineikos sveikatingumo parke, praeisite Druskonio ežerą, Ratnyčėlės bažnyčią, Vijūnėlės tvenkinį ir Vijūnėlės parką, muzikinį spalvų fontaną, Grožio šaltinį, M.K.Čiurlionio paminklą ir dar keliolika žinomų ir neatrastų objektų.

Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa – 15 tūkstančių žingsnių (11,5 km). Joje bus galima pasirinkti ir trumpesnes atkarpas – 10 arba 5 tūkstančių zonas. Ties 5 tūkstančių žingsnių zonos riba tėveliai, užpildę prašymą, galės palikti atžalas, kol įveiks ilgesnį atstumą.

Organizatorių nuotr./Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa
Organizatorių nuotr./Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa

Varžybomis šis renginys yra pavadintas todėl, kad į jį susirinkę žmonės galės varžytis patys su savimi ne tik renginio dieną, bet ir kasdien įveikdami reikiamą žingsnių skaičių ir aktyviam judėjimui skirdami bent 15 minučių per dieną.

Norint dalyvauti šiame renginyje, nesvarbus nei amžius, nei fizinis pasirengimas. Trasos taip pat nereikia įveikti kuo greičiau, tad dalyvis galės pasirinkti norimą ėjimo tempą.

Eiti bus galima ir stumiant vaikučio vežimėlį, ir vedantis augintinį, tad ypač laukiamos šeimos, taip pat nepamiršiančios pasikviesti ir senelių!

Senelius galite pakviesti nusiųsdami jiems ranka rašytą laišką! Nueikite į www.ejimovarzybos.lt, susiraskite registraciją, o ten spauskite „Pakviesti eiti savo senelius!“ Įveskite senelių gyvenamosios vietos adresą, o „Gintarinė vaistinė“ pasirūpins, kad juos pasiektų laiškas.

V.Musvydaitė kviečia nelaukti ir skubėti registruotis, nes pirmieji 3000 užsiregistravusių gaus rankų darbo vardinius medalius! Daugiau informacijos ir registraciją rasite svetainėje www.ejimovarzybos.lt. Registracija nemokama!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius