Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Entuziastai susibūrė į masinį čiuožimą nuo Tauro kalno (nuotraukos, video)

Renginio akimirka
Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį ant Vilniaus Tauro kalno susirinkusių žiemos pramogų mėgėjų krykštavimai girdėjosi labai toli. Masiniam čiuožimui pasiruošę čiuožynėmis ir net pripučiamomis valtimis „apsiginklavę“ entuziastai linksminosi nebijodami sušlapti.

Judrūs žaidimai čiuožėjams neleido sušalti nepaisant to, kad oras buvo netikėtai lietingas. Į renginį pakvietusios „Utenos alų“ atstovaujančios „U-pajėgos“ visiems atėjusiems dovanojo čiuožynes, o dar abejojančius, ar čiuožti, skatino „Utenos alaus“ prizais.

Atšiaurus oras nesustabdė net kelių dešimčių aistruolių. Jie visi kartu vienu metu leidosi nuo kalno masiniame čiuožime, vėliau dalyvavo greičiausio nusileidimo rungtyje ir buvo aktyvūs kitose „U-pajėgų“ organizuotose rungtyse.

Išradingumo nestokojantys žiemos pramogų entuziastai netik vadino savo komandas šmaikščiais vardas, bet originalūs buvo ir čiuoždami. Vieni nuo kalno leidosi pripučiamoje valtyje, kiti – ant pilvo.

Greičiausio nusileidimo rungtyje laimėjo paskutinė ant kalno atskubėjusi komanda „Truputį pavėlavom“. „Laimėjome visai netikėtai, nes komanda buvo suburta paskutinę akimirką. Gaila dėl oro, tačiau net ir tokiu oru gali būti linksma, nes viskas priklauso nuo nusiteikimo. Mes – už aktyvų laisvalaikį“, – sakė pagrindinį prizą laimėjusios komandos „Truputį pavėlavom“ atstovė.

Nors savo ketinimus ateiti į renginį viename socialinių tinklų išreiškė keli šimtai žmonių, subjuręs oras planus pakoregavo – ant Tauro kalno susirinko ne visi, žadėję dalyvauti. Tačiau tie, kurie nepabūgo prasto oro, savo gera nuotaika užkrėtė visus susirinkusius: ir čiuožėjus, ir jiems draugiją sudariusioms „palaikymo“ komandoms.

Renginio metu buvo fiksuojamas ir naujas ypač smagus Lietuvos rekordas. Dalyviai juokavo: „Jau vien tai, kad čiuožiame tokiu oru, yra rekordas“. O rengino organizatoriai suskaičiavo, kad nuo kalno vienu metu leidosi net 28 čiuožėjai – toks rekordas šalyje dar pasiektas nebuvo.

„Tokiomis oro sąlygomis svarbiausia – jau ne rekordas, o geros emocijos, kurių tikrai netrūko. Mes labai džiaugiamės, kad tokiu oru atsirado nemažai drąsių ir pašėlusių žmonių, kurie norėdami gerai paleisti laiką pasiruošę bet kam“, – sakė renginio inicijatoriai.

Idėja suburti gyventojus masiniam čiuožimui gimė „Utenos“ alų atstovaujančioms „U-pajėgoms“, kurios žiemą namuose laiką leidžiantiems žmonėms pristatė interneto žaidimą „Rogių lenktynės“. Čia taip pat reikėjo leistis nuo kalno, rungtyniauti su draugais ir pakeliui rinkti taškus, už kuriuos „Utenos alus“ dovanojo prizus. „Rogių lenktynės“ sulaukė tokio didelio susidomėjimo, kad „U-pajėgos“ žaidimą perkėlė į realybę – ant vilniečių pamėgto Tauro kalno.

„U-pajėgos“ dar praėjusią vasarą gyventojams dovanojo nepamirštamus įspūdžius: vilniečius jos subūrė Vandens mūšiui Vingio parke, o poilsiautojus Aukštaitijoje esančiame Ežerų krašte kiekvieną savaitgalį džiugino vandens pramogomis, vežiojama pirtimi ir aktyviais žaidimais.  „U-pajėgos“ užsiminė, kad šią vasarą įdomių renginių galima tikėtis dar daugiau, o norint apie juos sužinoti, reikia sekti informaciją internete.

VIDEO: Masinis čiuožimas nuo Tauro kalno
Pavadinimas

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min