Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erotinį filmą bažnyčioje Austrijoje nufilmavusi aktorė: „Palyginti su kitais, aš angelas“

Erotinis vaizdo klipas bažnyčioje
Nuotr. iš „YouTube“ / Erotinis vaizdo klipas bažnyčioje
Šaltinis: 15min
0
A A

Moteris, kuri bažnyčioje Austrijoje nufilmavo erotinį filmą, sako, kad jei palygintume šią jos nuodėmę su kitų žmonių, ji yra tikras angelas, skelbia mirror.co.uk.

29 metų erotinių filmų aktorė, žinoma pseudonimu „Babsi“, Austrijos žiniasklaidos akiratyje atsidūrė po to, kai jai buvo pateikti kaltinimai nufilmavus erotinį filmą vienoje bažnyčioje. Šį vaizdo klipą ji nufilmavo mišių metu, jame nematyti aktorės veido, tačiau gerai matyti kitos jos kūno vietos. 

Nors lenkų kilmės erotinių filmų aktorės veidas ir nebuvo matomas šiame vaizdo klipe, ji visgi buvo demaskuota. Į policiją kunigas Bernhardas Paueris kreipėsi po to, kai vienas vyriškis informavo jį apie tai, kad internete rado nešvankų filmą, nufilmuotą bažnyčioje. 

VIDEO: Erotinis vaizdo klipas bažnyčioje

Anot tyrėjų, aktorė buvo atpažinta pagal jos krūtis – mat prisidengusi pseudonimu „Babsi“ ji jau buvo išplatinusi nemažai filmų, kai kurių jų siužetas panašus į šį. Iš pradžių buvo surastas vyriškis, išplatinęs šį vaizdo įrašą, o paskui ir pati moteris. 

Tačiau aš didžiuojuosi tuo faktu, kad visa šalis peržiūrėjo šiuos vaizdo įrašus, mat aš iš tiesų moku tai gerai daryti

Teismo proceso metu moteris mėgino gintis: „Patikėkite, jei pažiūrėtumėte, ką daro kiti žmonės, palyginus su jais, aš esu tikras angelas“. 

Apie teismo procesą ji sakė: „Aš manau, kad tai nežmogiška. Aš net neįsivaizdavau, kad tai yra neteisėta. Tačiau aš didžiuojuosi tuo faktu, kad visa šalis peržiūrėjo šiuos vaizdo įrašus, mat aš iš tiesų moku tai gerai daryti“. Beje, ji taip pat sakė, kad yra kilusi iš religingos šeimos. 

Teismas nurodė moteriai sumokėti 4230 eurų baudą – anot erotinių filmų aktorės, tai yra dvigubai daugiau nei ji uždirbo iš šių vaizdo įrašų. Be to, jai skirta trijų mėnesių įkalinimo lygtinai bausmė. 

Šio proceso metu Austrijoje kilo diskusijos apie bažnyčios vietą visuomenėje. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min