Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erotinis masažas su gyvatėmis gali išgydyti ir impotenciją?

Masažas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Masažas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Nuodingų augalų ferma“ – taip vadinasi Adojos Barak valdos, įsikūrusios Šiaurės Karolinos pakraštyje.

„Šiaurinio sveikatingumo“ šeimininkė siūlo lankytojams mėgautis gyvačių erotiniu masažu. Tiesa, ryžtis šiai procedūrai išdrįsta toli gražu ne kiekvienas. Tačiau kiekvienas, patyręs gyvačių prisilietimą prie savo kūno, tvirtina, kad šis pojūtis su niekuo nepalyginamas.
Gyvatės erotiškai masažuoja kūną

Ilgą laiką svarbiausia fermos atrakcija buvo ne gyvatės, o nuodingi augalai. Lankytojai galėjo savo akimis išvysti augalų „spąstus“, kurie skirti visokių parazitų ir graužikų naikinimui. Bet po to, kai Adoja Barak atrado naują gyvačių erotinio masažo būdą, į fermą ėmė plūsti įvairaus amžiaus aštrių pojūčių mėgėjai. Pasak amerikiečių žurnalo Time korespondento, masažas primena šoko terapijos seansą, kai masažistė iš karto sudeda ant kliento kūno net kelias gyvates, tačiau tada pradingsta bet koks noras pradėti staugti iš siaubo ir baimės, o pabėgti – tiesiog neįmanoma. Tačiau šiuos pojūčius netrukus keičia kiti…

Šliužai gydo impotenciją

5-6 gyvatės, besijaučiančios ne itin jaukiai ant žmogaus kūno, šliaužia kiekviena į skirtingas puses. Patyręs masažistas gražįna šaltus ir gličius „gydytojus“ į vietą, supančiodamas jas taip, kad kuo ilgiau liktų ant nuogo žmogaus kūno vėsiu, judančiu „kamuoliu“. Sunkios ir karališkosios gyvatės bei pitonai naudojami itin gilaus veikimo masažui. Mažos, lengvos gyvatukės, šliaužiančios po žmogaus kūną, sukelia malonią vibraciją, todėl netrukus pradeda lytiškai jaudinti ir dirginti. Gyvačių erotinis masažas – patys geriausi vaistai potencijai gydyti ir stiprinti. Vyriškiui susidaro įspūdis, kad jo kūną švelniai glamonėja bent kelių moterų rankos, nes jis vienu metu jaučia glamones ir prie ausies, ant krūtinės, tapukojyje ir kojų pirštuose. Šis masažas nepaprastai atpalaiduoja, „nuima“ įtampą ir stresą.

Gyvačių prisilietimas – tai daugkartinis orgazmas

Daktarė Nava Bešer, pravedanti šiuos gyvatiškos terapijos seansus, tvirtina, kad gyvatė ne veltui yra medicinos simbolis. Nes išorinis gyvatės poveikis žmogaus organizmui yra nepaprastai teigiamas. Rašoma, kad kažkuri pagyvenusi dama, patyrusi ant savo kūno gyvatišką masažą, palygino jį su šaltu kompresu. Tuo tarpu jaunieji ekstremalai, užsukę į Adojos Barak „Nuodingų augalų fermą“ tvirtino, kad gyvačių prisilietimas prie jų kūno tai - daugkartinis orgazmas. Pranešama, kad visos gyvatės, kurios naudojamos masažui, nėra nuodingos. Vienintelė nemaloni staigmena gali būti blogai suvirškinta pelė, išspjauta gyvatės seanso metu, kuris kainuoja 70-80 dolerių.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min