Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Palaidojo ne tą moterį: amerikietė pas savo artimuosius grįžo praėjus dviem savaitėms po laidotuvių

Sharolyn Jackson
Kadras iš vaizdo įrašo / Sharolyn Jackson
Šaltinis: 15min
0
A A

Penkiasdešimtmetės Sharolyn Jackson artimieji jaučiasi taip, tarsi ji būtų gimusi antrą kartą: rugpjūčio 3-ąją jie dalyvavo moters laidotuvėse. O po kurio laiko sužinojo, kad palaidotas kūnas buvo Sh.Jackson, rašo „The Dailymail“.

Kaip prisimena Sh.Jackson tėvas Dave'as Minnie, sunkiausia apie dukros netektį buvo papasakoti savo žmonai: „Aš turėjau paskambinti ir telefonu pranešti savo žmonai siaubingai liūdną žinią – kad mirė mūsų dukra...“

Vis dėlto Sh.Jackson artimuosius didžiausias netikėtumas aplankė, kai praėjus beveik dviem savaitėms po moters laidotuvių, jos artimieji sužinojo, kad ji yra gyva. Pirmasis apie netikėtą Sh.Jackson pasirodymą sužinojo jos sūnus Travisas, kuris apie tai pranešė ir D.Minnie.

„Žinote, praėjus dviems savaitėms po laidotuvių jau buvome beveik susitaikę su tuo, kad jos jau nebėra su mumis, ir staiga mus užgriuvo šitokia naujiena – ji gyva!“ – džiaugsmu dalijosi Sh.Jackson tėvas.

Apie Sh.Jackson dingimą buvo pranešta liepos 18-ąją. Praėjus dviem dienom, liepos 20-ąją buvo rastas moters kūnas, atitinkantis Sh.Jackson požymius, pareigūnai tuomet nusprendė, kad tai gali būti ji. Tą patį patvirtino ir socialinė darbuotoja, kuri pažinojo tiek Sharolyn, tiek Travisą Jacksonus, kai peržvelgė rastos mirusios moters nuotraukas. Tuomet medicinos ekspertai išrašė mirties liudijimą ir mirusiosios kūnas buvo atiduotas laidojimui.

Kai pasirodė, kad Sh.Jackson iš tiesų yra gyva, pareigūnai kreipėsi į teismą siekdami gauti leidimą ekshumuoti mirusios moters palaikus – buvo pradėtas tyrimas išsiaiškinti, kokia iš tiesų buvo palaidotos moters tapatybė. Šiuo metu pareigūnai žino tik tiek, kad moteris mirė dėl natūralių priežasčių ir kad jos kūnas buvo rastas tiesiog gatvėje liepos 20-ąją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Filadelfija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min