Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 balandžio 11d. 19:02

FTB išslaptinti dokumentai liudija, kad 1947 metais Rosvele iš tiesų sudužo NSO

Numanomų ateivių kūnai
Youtube.com stopkadras / Numanomų ateivių kūnai
JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB) išslaptino kai kuriuos archyvinius dokumentus, kurie sustiprino įtarimus, kad 1947 metais JAV Naujosios Meksikos valstijoje galėjo sudužti skraidančios lėkštės, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Pasak dienraščio, iš išslaptintų FTB dokumentų matyti, kad amerikiečiai rado ne tik NSO liekanas, bet ir jas pilotavusių ateivių kūnus.

VIDEO rasite čia.

Tarp išslaptintų dokumentų yra agento Guy Hottelo FTB direktoriui parašyta atmintinė, kurioje rašoma, kad „Naujosios Meksikos valstijoje buvo rastos taip vadinamos skraidančios lėkštės“. Jis nurodė šią informaciją gavęs iš Karinių oro pajėgų tyrėjo, kurio pavardė neįvardijama.

„Laivus jis apibūdino kaip apskritos formos maždaug 15 metrų skersmens objektus su iškilimu centre. Kiekviename jų buvo į žmones panašių būtybių kūnai. Jie tebuvo 90 centimetrų ūgio“, – rašė agentas.

Anot jo, šie gyviai buvo su drabužiais. „Jie dėvėjo labai plono, tarsi iš metalo išausto audinio drabužius. Kiekvienas kūnas buvo įvilktas į kostiumą, kokius paprastai dėvi lakūnai bandytojai.

Tas pats agentas G.Hottelui pranešė, kad NSO greičiausiai sudužo dėl toje vietoje stovinčių itin galingų radarų. Jie esą galėjo pažeisti skraidančių lėkščių valdymo mechanizmus. Anot G.Hottelo, tolimesnis incidento tyrimas nebuvo vykdomas.

Kitoje atmintinėje užsimenama kad skraidantys objektai nepriminė lėkštės – jie buvo šešiakampio formos.

Tikėtina, kad po dokumentų paviešinimo kils visuomenės nepasitenkinimo banga, kad valdžia tiek laiko slėpė informaciją apie rastus ateivius. Britų ufologas Nickas Pope`as dienraščiui „The Sun“ pareiškė esąs įsitikinęs, kad išslaptintuose dokumentuose rašoma tiesa ir jie patvirtina ateivių egzistavimą.

Rosvelo miestelis Naujosios Meksikos valstijoje išgarsėjo 1947 metais, kai pasirodė pranešimų, kad jame galėjo nukristi NSO. Pradžioje valdžios atstovai neslėpė, kad aptiko sudužusias skraidančias lėkštes, tačiau greitai savo žodžius atsiėmė. Ši tema buvo prisiminta 1970-aisiais, kuomet incidentą tyrę kariškiai prašneko, jog Rosvele iš tiesų buvo rasti ateivių laivai bei kūnai. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:03
03:55
01:01

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
15MAX
15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min