Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 24d. 12:18

Gavote siuntinį: barbių armiją, karštą pyragą, o gal... nugaišusią katę

Lėlės Barbės
„Scanpix“ nuotr. / Lėlės Barbės

Pavydą keliančios atvirutės iš egzotiškų atostogų vietų ar Kalėdų sveikinimai draugams ir artimiesiems – ne vieninteliai, kuriuos norisi siųsti paštu.

Didžiojoje Britanijoje sudarytame keisčiausių per pastaruosius metus paštu bandytų persiųsti daiktų dešimtuke, kurį paskelbė portalas metro.co.uk su nuoroda į deliveryquotecompare.com, esama tikrai neįprastų daiktų.

Nugaišusi katė, karštas pyragas su mėsa ir kelionių laiku mašina – tik keletas iš jų. Sąraše taip pat paminėtas gyvas žiurkėnas, sekso žaisliukų rinkinys ir didžiulė armija barbių.

Anot pašto atstovo spaudai Danielio Parry, neįprasti ne vien siuntiniai, bet ir ilgi klientų paaiškinimai, kodėl jiems būtina išsiųsti vieną ar kitą daiktą.

Viena moteris sugebėjo nuvažiuoti net 1500 km – iki Ispanijos, kai apsižiūrėjo namie palikusi pasą ir artimųjų paprašė jį tiesiog atsiųsti paštu.

Viešėdama užsienyje, pora iš Jorkšyro sužinojo, kad nugaišo jų mylima katė. Giminaičiai panūdo augintinės kūną nusiųsti šeimininkams, kad šie galėtų su ja atsisveikinti.

50-metį perkopęs vyras užsimanė paštu pergabenti 500 barbių kolekciją į naujus namus. Rūpestinga mama sugalvojo sūnui, esančiam už 700 km, nusiųsti karštą pyragą su mėsa, o kita mama – tokiu būdu iš mokyklos kelionės parsiųsti susirgusią dukrą.

D.Parry žodžiais, persiųsti paštu įmanoma kone viską. Tačiau kai kuriems iš šių klientų teko atsakyti – saugumo ir sveikatos sumetimais jų reikalavimų tiesiog nebuvo įmanoma išpildyti.

Keisčiausių siuntinių dešimtukas

1. Nugaišusi katė

2. Sekso žaisliukų kolekcija

3. Karštas pyragas su mėsa

4. Kelionių laiku mašina

5. Gyvas žiurkėnas

6. Sodo baseinas su vandeniu ir žuvimis

7. 500 barbių armija

8. Paauglė

9. Pasas

10. Kemperis

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min