Sportas gyvai

Gėda prieš visą salę: mergina pabėgo, kai jos vaikinas nusprendė pasipiršti per krepšinio rungtynių pertrauką

Užsienio žiniasklaidoje sklando istorija apie jauno krepšinio gerbėjo nesėkmę, tačiau ji visai nesusijusi su žaidimu. Portalas dailymail.co.uk aprašo vieno vaikino iš Los Andželo nesėkmingas pastangas originaliai pasipiršti.
Piršlybų ir pabėgimo akimirkos
Piršlybų ir pabėgimo akimirkos / Kadrai iš vaizdo medžiagos

Jauna amerikiečių pora stebėjo rungtynes tarp Los Andželo Kalifornijos universiteto ir Ričmondo universiteto komandų. Pertraukėlių metu salės kamera buvo nukreipiama į poreles, sėdinčias tribūnose, o šios turėdavo pasibučiuoti. Kamerai pradėjus rodyti šios istorijos herojus mergina labai nudžiugo, kad jų bučinys bus įamžintas dideliame ekrane, visiems matant.

Tačiau jos vaikinas nesileido bučiuojamas ir staiga paprašė jos rankos. Ieškodamas kišenėje žiedo savo mylimajai ir visai salei jis tarė: „Aš žinojau, kad tai padarysiu nuo pat pirmos dienos, kai mes susitikome. Manau, kad dabar tinkamiausias metas tai padaryti.“ Kai jis atidarė dėžutę, kuriame buvo žiedas, merginos išraiška greitai pasikeitė ir ji vos girdimai paklausė: „Ar tai pokštas?“ Vaikinas atsakė, kad tai rimta.

Jo mylimoji sekundėlę padvejojo, čiupo savo rankinę ir greitai pabėgo. Atraktyvios pertraukėlės vedėjai beliko tik paguosti jaunuolį: „Kartais mes prieš kameras tampame drovūs.“ Gėda ir nesėkmę patyręs vaikinas rungtynėse nebeužsibuvo.

Po rungtynių keliuose tinklaraščiuose užsimezgė diskusijos, ar šis pasipiršimas buvo suplanuotas, nes anksčiau jau yra buvę panašių atvejų. Ši nesėkmė taip pat pakurstė diskusijas, ar tokia vaikino idėja gali būti romantiška, ar protinga pirštis prieš auditoriją.

Vis dėlto varžybų organizatoriai patvirtino, kad šios sužadėtuvės nebuvo suplanuotos ar režisuotos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius