Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 16:22

Geradariai aprūpino 1500 „Maltos ordino“ globojamų vaikų visomis mokyklinėmis priemonėmis

Socialiai remtiniems vaikams paaukotos mokyklinės prekės
Organizatorių nuotr. / Socialiai remtiniems vaikams paaukotos mokyklinės prekės
Visą rugpjūčio mėnesį Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) vykdė labdaros akciją „Ir maža širdelė turi didelių idėjų“, kurios metu vaikams buvo renkamos kanceliarinės prekės, norintys galėjo paaukoti lėšų šioms prekėms įsigyti. Akcijos metu iš viso buvo paaukota beveik 6 tūkst. eurų, o daiktų surinkta už beveik 5 tūkst. eurų. Akcijos organizatoriai už tai, kad 1,5 tūkst. vaikų iš socialiai remtinų šeimų į mokyklą išeis apsirūpinę visomis reikiamomis priemonėmis.

Akcijoje „Ir maža širdelė turi didelių idėjų“ iš viso dalyvavo 30 verslo įmonių ir 15 valstybinių institucijų. 

Prisidėjo tokios įmonės kaip „Alma Litera“, „SEB draudimas“, įmonių grupė „KG Group“, „Girteka logistics“, „Senukai“, „Northway medicinos centras“, „Lietuvos draudimas“, „Provident finansai“, „Telemarketing professionals“, dr. Bronislovo Lubio labdaros fondas bei daugelis kitų. Akcijos globėja – Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Suaukotos lėšos bei kanceliarinės priemonės artimiausiu metu bus išdalintos 30 šalies miestų gyvenantiems 1423 maltiečių globojamiems vaikams, iš kurių 520 yra neįgalūs ar turintys specialių poreikių.

Dalis lėšų bus skirta ir MOPT Vaikų dienos centrų auklėtinių maitinimui – dauguma vaikų į dienos centrą ateina dėl ten gaunamo maisto, kuris dažnai būna vienintelis jų šiltas maistas per visą dieną.

Akcijos organizatoriai dėkoja ne tik pavieniams asmenims, bet ir šalies įmonių bei valstybinių institucijų darbuotojams, ypač aktyviai prisidėjusiems prie akcijos. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min