Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 23d. 16:22

Geriausių Europos talentų agentūra skelbia naujų veidų paiešką!

Ieškomi nauji talentai
„Pure star management“ reklaminė skrajutė / Ieškomi nauji talentai

Eilinį niūrų kalendorinio, bet vis į lietuvišką realybę neateinančio pavasario vakarą naršiau internete, mėgindama rasti ką nors, kas bent truputį praskaidrintų mano taip saulės išsiilgusią kasdienybę. Pro akis bėgo saldžios antraštės: Kanai, Monakas, St. Tropez, Ibiza... „Ech”, – giliai atsidusau. Na ir kur man, paprastai lietuvaitei, rasti galimybę visą tą grožį savo akimis pamatyti?

Saldų rytojų žadantys užrašai tik ir keitėsi ekrane: puikiausi David Guetta setai, linksmybės geriausiuose Paryžiaus klubuose, „Cristal” šampano pristatymo vakarėliai. Jaučiau, kaip mintyse gimsta planas apiplėšti banką. Arba susirasti turtingą krikštamotę, kuri išpildytų visus mano norus... Taip begooglinant prieš akis šmėstelėjo talentų agentūros „Pure Star Management” vaizdo įrašas: „Pure Star modeliai Kanuose”. Spustelėjau ant nuorodos ir iš pavydo net keliai sulinko: saulė, jūra, patys brangiausi restoranai, gražūs žmonės, užburianti atmosfera ir mergaitės lietuvaitės?! Pasipiktinau: kaip suprasti, kad tokioje puikioje vietoje dar nėra manęs? Ir apskritai, ką jos visos ten veikia? Ir aš noriu! Karštligiškai puoliau naršyti ieškodama daugiau informacijos. Ir neilgai trukus jau landžiojau po www.purestarmanagement.com interneto svetainę. Kuo daugiau tyrinėjau, tuo aiškiau darėsi, kad  reikia visai nedaug, jog pati atsidurčiau tarp būrio jaunų ir gražių modelių ir šokėjų, kurios leidžia savo dienas šauniausiose pasaulio vietelėse!

Regis, turėjau visa amuniciją: patrauklią išvaizdą, muzikalumą, nebijojau scenos ir dėmesio, o svarbiausia – buvau nusiteikusi keliauti ir nebijojau išbandmų!

Šioje istorijoje atpažinai save? Galbūt ir tu norėtum pamatyti Kanus, Ibizą, Žydrąją Viduržemio jūros pakrantę, aplankyti puikiausius pasaulio kurortus, gražiausius miestus, bei vakarėlių sostines ir ten praleisti savo vasarą o gal net ir ištisus metus? „Pure Star Management” agentūra pasiruošusi tau suteikti galimybę išbandyti save.

Geriausių Europos talentų agentūra „Pure Star Management“ skelbia naujų veidų paiešką!

Esi žavi 16-28 metų mergina? Moki šokti, dainuoti, vaikščioti podiumu, o galbūt turi kitų talentų? Norėtum šią vasarą praleisti šėldama Ibizoje ar besimėgaudama Kanų prabanga? Tuomet  mes Tavęs ieškome!

Išsirink tau labiausiai tinkantį miestą, dieną ir atvyk į foto atranką (atrankos metu šokti nereikės):

VILNIUS, Kovo 31 d. 16.00 naktinis klubas „Salento“, Didžioji g. 28.

KAUNAS, Balandžio 1 d. 16.00 kokteilių baras „BarBar‘a“, Vilniaus g. 56.

KLAIPĖDA, Balandžio 2 d. 16.00 naktinis klubas „Dr. Who“, Naujojo sodo g. 1.

ŠIAULIAI, Balandžio 3  d. 16.00 naktinis klubas „Mega“, Rūdės g. 27a.

Tad čiupk aukštakulnius batelius, maudymosi kostiumėlį, nepamiršk šypsenos ir drąsiai ateik pas mus!

O pasibaigus atrankai būtinai ateik į karščiausią šio pavasario vakarėlį „Europos Talentų Turas“ ir pamatyk geriausius senojo žemyno talentus savo akimis!

Kovo 31 d. naktiniame klube „Salento“, Vilnius

Balandžio 1 d. kokteilių bare „BarBar‘a“ KAUNAS

Balandžio 2 d. naktiniame klube „Dr. Who“, KLAIPĖDA.

Renginių pradžia – 22.00 h.

Temos: 1 Talentas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min