Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 28d. 11:56

Geriems darbams strategijų nereikia

UAB “Eugesta” darbuotojai
UAB “Eugesta” darbuotojai

“Tam, kad daryti gerus darbus nereikia nei sudėtingų planų, nei strategijų” sako UAB “Eugesta” darbuotojai. Spalio 11 d. 10 val. ryto į Alešiškių kaimą iš skirtingų Lietuvos kampelių sugužėję įmonės darbuotojai turėjo vieną kilnų tikslą – padėti vienišai senolei sutvarkyti apleistą kiemo teritoriją ir nugriauti pavojingą statinį.

Per tris valandas savanorių komanda nugriovė gyvybei pavojingą tuščią tvartą ir išvalė kiemo teritoriją. Senolė džiaugėsi, kad pagalbos sulaukė pačių laiku – kalakutai užaugo ir dabar galės saugiai persikelti į naująjį tvartą. Nuveikto darbo rezultatai: erdvesnė ir saugi kiemo teritorija, močiutė turės malkų namo šildymui, geri prisiminimai ir teigiamos emocijos visiems.

Socialiai atsakingų įmonių patirtis rodo, kad geriems darbams vykdyti tereikia entuziazmo, iniciatyvos ir geranoriškumo

Smagiai padirbėjus, įmonės darbuotojai neskubėjo skirstytis. Mėgavosi auksinio rudens spalvomis, pasivaikščiojo po didžiulį obuolių sodą, džiaugėsi stebėdami besiganančias stirnas ir vaišinosi gardžiais patiekalais.

Panašias akcijas įmonė vykdo nuo 2011 metų, kai pasirašė Jungtinių Tautų susitarimą ir viešai pasižadėjo vadovautis atsakingais principais. Socialiai atsakingų įmonių patirtis rodo, kad geriems darbams vykdyti tereikia entuziazmo, iniciatyvos ir geranoriškumo. Geri darbai pradžiugina ne tik pagalbą gavusį asmenį, bet ir praturtina galėjusius padėti.
 

www.verslasatsakingai.lt
www.verslasatsakingai.lt

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Video

01:02
01:11
35:31

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Parašykite atsiliepimą apie 15min