TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražiausio Lietuvos gėlyno prie daugiabučių rinkimai: kas pirmauja?

Pirmauja Korsako g. 28, Šiauliai, Aldonos Burgailienės gėlynas
Pirmauja Korsako g. 28, Šiauliai, Aldonos Burgailienės gėlynas
Šaltinis: 15min
0
A A

Įpusėjus konkursui „Gražiausias gėlynas prie daugiabučio“, organizatoriai skaičiuoja balsus. Šiuo metu pirmauja apie 2000 balsų surinkęs Šiaulių miesto gėlynas, esantis prie Korsako g. 28 namo.

Pirmaujantį Šiaulių miesto gėlyną, kurį įrengė Aldona Burgailienė, vejasi bendras keturių kaimynių iš Klaipėdos projektas – gėlynas prie Nidos g. 15 namo. Šį gėlyną įrengė Janina, Birutė, Aušra ir Irena. Dėl gražiausio uostamiesčio gėlyno titulo su juo rungiasi Žalgirio g. 5 namo gėlynas, kuriuo rūpinasi Birutė Šlepetienė.

Vilniuje pirmauja Taikos g. 26 namo gėlynas, kurį įrengė Liudmila Dzinkevič.

Kauno miesto lyderis – Kauno g. 7 gėlynas. Juo rūpinasi visi kaimynai, bet labiausiai – šio namo gyventoja Aldutė.

Taikos g. 26 Vilnius. Liudmilos Dzinkevič gėlynas
Taikos g. 26 Vilnius. Liudmilos Dzinkevič gėlynas

Daugiabučių administratoriai, kurie organizuoja šį konkursą, primena, kad iniciatyvos tikslas – populiarinti tradicijas gražinti daugiabučių kiemus, paskatinti gyventojus rūpintis bendra nuosavybe, kurti vietos bendruomenes. Gyventojų aktyvumas rodo, kad šis tikslas tampa realybe.

„Nors aš negyvenu čia, tik atvažiuoju į svečius, visada sustoju pasigrožėti gėlėmis ir pasidžiaugti, kad yra tokių nuostabių žmonių, kurie negailėdami nei savo laiko, nei jėgų, nei lėšų, kuria grožį ne tik sau, bet ir visiems aplinkiniams“, – sakė socialiniame tinkle „Facebook“ pasivadinusi Jele Na, kuri pasidalino Klaipėdos gėlyno prie Nidos g. 15 nuotrauka.

Kauno g. 7 Kaunas. Aldutės gėlynas
Kauno g. 7 Kaunas. Aldutės gėlynas

Konkursas vyksta iki birželio 2 dienos, 12 val., todėl rezultatai dar gali pasikeisti. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami balsuoti ir siųsti savo gėlynų nuotraukas.

Kaip dalyvauti konkurse? Socialiniame tinkle Facebook, „Mūsų kiemo“ paskyroje skelbkite gėlynų prie daugiabučių nuotraukas (tiek savo įrengtų, tiek atsitiktinai pastebėtų). Būtinai nurodykite tikslų gėlyno adresą. Jeigu žinote – gėlyno savininko vardą ir pavardę. Nuotrauka pasidalinkite savo sienoje.

Laimės daugiausiai „like“ surinkę gėlynai. Bus renkamas gražiausias Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir visos Lietuvos gėlynas.

Nidos g. 15 Klaipėda. Janinos, Birutės, Aušros ir Irenos gėlynas
Nidos g. 15 Klaipėda. Janinos, Birutės, Aušros ir Irenos gėlynas

Gėlynus įrengę žmonės bus apdovanoti statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklo dovanų kuponais. Nuotraukas atsiuntusiems praeiviams bus skiriamas kitas prizas.

Apdovanojimus įsteigė daugiabučius namus prižiūrinčios „Mano būsto“ grupės įmonės. Šis konkursas – iniciatyvos „Mūsų kiemas“ dalis. „Mūsų kiemo“ tikslas – bendromis daugiabučius namus aptarnaujančių bendrovių ir gyventojų pastangomis atgaivinti daugiabučių aplinką, skatinti bendruomenės socialinį aktyvumą ir bendro turto tausojimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min