Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražiausios pasaulio muzikos kūrėjais vadinami „Parov Stelar Band“ penktadienį pasirodys Lietuvoje

Parov Stelar Band
Parov Stelar Band
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį penktadienį, balandžio 8 dieną, visuose 500 menų fabriko „Loftas“ kvadratuose pulsuos „gražiausia pasaulio muzika“ neretai pavadinami electro-swing‘o džentelmeno Parov Stelar ir visos jo grupės kūriniai. Vieninteliam koncertui Lietuvoje besiruošiantys muzikantai žada pavasarine nuotaika ir beribe energija trykštantį renginį, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Austras Marcus Füreder, viso pasaulio melomanams žinomas kaip Parov Stelar, Lietuvoje pasirodys su visa savo grupe: vokaliste Gianna Charles, būgnininku Willie Larsson jr., bosistu Michael Wittner ir saksofono meistru Markus Ecklmayr. Gianna Charles – minkšto ir sodraus vokalo savininkė, neseniai prisijungusi prie Parov Stelar diriguojamos gyvų koncertų grupės, tad šis koncertas atlikėjai grupėje bus vienas pirmųjų.

Viena iš tūkstančių Parov Stelar gerbėjų Lietuvoje, Rūta Pladaitė, taikliai pastebėjo: „šio atlikėjo muzika beklausant tarsi nubloškia šimtu metų atgal, bet kartu nukelia ir šimtą į priekį. Hipnotizuoja ir budina vienu metu“.

Senojo „auksinių laikų“ amerikietiško svingo muzikos žanrą dailiai supynęs su šiuolaikiniu electro, Parov Stelar jau dešimtmetį vysto labai savitą muzikos žanrą, žavingai kelionei po garsų pasaulį, įtraukiantį ir klasikinio skambesio mėgėjus, ir šokių aikštelių užkariautojus.

„Parov Stelar Band“ koncertas tęsia menų fabriko renginių ciklą „Loftas Live“ ir kilsteli kokybės kartelę dar aukščiau. „Šie atlikėjai – neabejotinai didžiausios muzikos pasaulio įžymybės, iki šiol stovėjusios ant mūsų scenos. Žinoma, jaudinamės ir ruošiamės, tačiau esame tikri, kad koncertas bus nepaprastas – tiek dėl atlikėjų charizmos, tiek dėl tvyrančios džiugios auros publikos tarpe. Bilietų beveik nebeliko ir tas tik patvirtina, kad šis unikalus electro-swing‘o muzikos žanras Lietuvoje įsisiūbuoja“, – iki koncerto dienas skaičiuoja menų fabriko vadovas Viktoras Diavara.

Nors ir būdami itin užsiėmę, grupės nariai visuomet randa laiko ir savo gerbėjams. „Menų fabriko atstovai paprašė sukurti video linkėjimą lietuviams, laukiantiems penktadienio koncerto. „Jie jau yra tokio masto atlikėjai, kad galėtų sau leisti nepaisyti tokių pageidavimų. Tačiau toli gražu – Parov Stelar ne tik įrašė asmeninį linkėjimą Lietuvai, bet ir apipavidalino tik jiems būdingu stiliumi ir vėl sužavėjo nepaprasta estetika kiekvienoje detalėje. Labai džiugu, kai įstabus muzikinis talentas sutampa su atsidavimu kiekvienam koncertui ir nuoširdžiu dėmesiu gerbėjams“, – pasakoja „Loftas Live“ koncertų ciklo partnerio „Tuborg“ produkto vadovė Lietuvoje Sigutė Zabielskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Loftas“
Parašykite atsiliepimą apie 15min