Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 12:59

Gražiausių plaukų savininkams – Ilgaplaukių konkursas

Kadras iš filmo „Ilgo plauko istorija“
„Forum Cinemas“ nuotr. / Kadras iš filmo „Ilgo plauko istorija“

Gineso rekordų knygoje rašoma, jog ilgiausi pasaulyje priklauso Kinijos gyventojui, o plaukų ilgis siekia 5,34m. Tačiau 80-metis Indijos gyventojas, kurio plaukų ilgis daugiau nei 6 metrai tvirtina, kad jo plaukai ilgiausi pasaulyje.

Šiemet mėginsime išsiaiškinti, kurio lietuvio ar lietuvaitės plaukai ilgiausi. Galbūt į Gineso rekordų knygą šis renginys ir nebus įtrauktas, tačiau ilgų metų darbas vertas viešo pripažinimo ir pasididžiavimo. Tad visos mergaitės ir merginos, berniukai ir vaikinai, kurie didžiuojasi savo ilgais gražiais plaukais, yra laukiami sausio 29d., šeštadienį, 12val. kino centre „Forum Cinemas“ vyksiančiame „Ilgaplaukių konkurse“.

Renginio metu vyks dalyvių pasirodymas su šventiniu drabužiu, plaukų matavimo ceremonija, ilgaplaukių fotosesija, dalyvius konsultuos profesionalūs kirpėjai. Vėliau vyks lietuviškai dubliuoto filmo „Ilgiausio plauko istorija“ premjera.

10 ilgiausių plaukų savininkų, konkurso nugalėtojų bus apdovanoti kokybiškais plaukų priežiūros priemonių rinkiniais ir plaukų aksesuarais ir kitomis rėmėjų dovanomis. Nugalėtojai taip pat gaus originalius filmo „Ilgo plauko istorija“ prizų, į Lietuvą atvežtų tiesiai iš „Walt Disney“ studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Konkursu pasitiksime ir jubiliejinį, 50-ąjį, patį brangiausią animacinį projektą kino istorijoje, kino kompanijos „Walt Disney“ animacinį filmą „Ilgo plauko istorija“ (angl. „Tangled“). Animacinis filmas apie tikrą princesę ir visiškai netikrą iki šiol susilaukė vien tik teigiamų kritikų ir kino žiūrovų atsiliepimų, kurie vienbalsiai tvirtina, kad tai pats geriausias pastarųjų metų „Walt Disney“ animacinis filmas. Lietuviškai filmą įgarsino visas būrys geriausių mūsų šalies aktorių – Ilona Balsytė, Algirdas Dainavičius, Saulius Prūsaitis, Gediminas Girdvainis, Andrius Kaniava, Tomas Žaibus, Gytis Balčiūnas, Raminta Naujanytė-Bjelle ir kiti.

Konkursas vyks sausio 29d. (šeštadienį) 12 val. kino centre „Forum Cinemas Vingis“ (Savanorių 7, Vilniuje). Dalyvių amžius neribojamas. Registracija vyksta iki sausio 20d. Registracijos anketą rasite čia. Daugiau informacijos telefonu +370 652 77979.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min