TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Green night“ visai nakčiai atveria „Coffee Inn“ duris ir sustiprina „taksi“ pajėgas

„Green night“ stiprina pajėgas
Organizatorių nuotr. / „Green night“ stiprina pajėgas
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš metus Lietuvos renginių bei kokybiškų muzikinių įvykių padangėje nušvitęs naujagimis „Green night“ bręsta. Šiemet organizatoriai norėdami kiek įmanoma pagerinti projekto kokybę su stipriu pagalbos prašymu kreipėsi į viešąją tvarką renginio metu prižiūrėsiančias tarnybas ir taksi įmones, o kad naktinėtojai turėtų pakankamai jėgų, padės „Coffee Inn“ kavinių tinklas.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad praėjusį rugsėjį renginio naktį nemokamai atvertos didžiųjų sostinės naktinių klubų durys sutraukė galybę naktinių pasilinksminimų ir klubinės kultūros mėgėjų: Vilniaus senamiestyje bei centre išsidėsčiusios ir tą naktį žaliai nušvitusios gatvės buvo tiesiog užtvindytos žmonių miniomis. Šurmuliavo visas miestas. Už projekto idėjos sklaidą ir įgyvendinimą atsakingi asmenys didžiąsias sostinės taksi įmones įspėjo apie 2011.09.30 – ąją antrą kartą vyksiantį renginį ir rekomendavo stiprinti darbo pajėgas. „Prisimename, kad per pirmąjį „Green night“ visas miestas buvo pilnas entuziastingų, šventiškai nusiteikusių jaunuolių, tad eismas buvo sudėtingas. Šiemet stiprinsime pajėgas ir stengsimės daryti viską, kad susisiekimo sąlygos „klubinėtojams“ paskutinį mėnesio penktadienį būtų palankesnės“, – sakė „Romerta“ įmonės darbuotoja.

„Green night“– tai antri naujieji metai, todėl esant poreikiui stiprinsime savo pajėgas, kad tie, kurie linksminsis iki paryčių saugiai ir komfortabiliai pasiektų namus“, – teigė projekto idėją palaikantis taksi vairuotojas.

„Klubinėtojams“ išlikti energingais padės „Coffee Inn“ kavinių tinklas: „Mes visada buvome ten, kur vyksta veiksmas, kur šurmuliuoja žmonės. Kad kava padeda plačiai atmerkti akis, turbūt niekam nereikia nei sakyti, o mes norime būti šalia savo klientų ne tik dieną, todėl projekto metu naktinėjantiems ir migruojantiems iš vieno klubo į kitą, kavą tieksime visą naktį!“, – entuziastingai nusiteikęs kavinių tinklo vadovas Nidas Kiuberis, vienai nakčiai Vilniaus gatvėje įsikūrusio „Coffee Inn“ darbo laiką pratęsiantis iki 4:00 val. ryto.

2011.09.30 – tai naktis, kai nemokamai bus galima aplankyti tiek geriausių naktinio pasilinksminimo vietų, kiek tik leis kiekvieno jėgos. Miestas ir vėl „atgims“, todėl renginio organizatoriai ir prie idėjos įgyvendinimo prisidedantis „Tuborg“ prašo būti atsakingais ir sąmoningais: gerbti miesto savivaldybę, viešąją tvarką prižiūrinčias tarnybas, saugoti save bei aplinkinius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Coffee Inn“
Parašykite atsiliepimą apie 15min