Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 rugsėjo 25d. 23:21

Grybavimo čempionato nugalėtojų jau laukia įspūdinga mero taurė

Mero taurė Grybavimo čempionato nugalėtojų komandai
Grybų šventės organizatorių nuotr. / Mero taurė Grybavimo čempionato nugalėtojų komandai

Vienas iš pagrindinių šį šeštadienį, rugsėjo 28 dieną, Varėnoje šurmuliuosiančios Grybų šventės „Varėna gamtos ritmu“ akcentų – Marcinkonių girioje vyksiantis grybavimo čempionatas Varėnos rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Mero Algio Kašėtos įsteigta juodosios keramikos taurė sukurta ir jau laukia septynioliktojo Lietuvos grybavimo čempionato nugalėtojų. Šiųmetė taurė papuošta užrašu „Mero taurė“ ir grybų formos akcentais.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta kviečia visus aktyviai dalyvauti grybavimo čempionate. „Maloniai kviečiu šį šeštadienį susitikti grybinguose Marcinkonių miškuose! Jame galėsite ne tik grybų prisirinkti, bet ir turėsite puikią galimybę pasivaržyti dėl mano įsteigtos taurės, kurią į namus išsiveš daugiausia grybų radusi grybautojų komanda. Be originalių dovanų, žinoma, neliks ir kiti čempionato dalyviai. Laukiu Jūsų grybavimo čempionate ir linkiu sėkmingo grybavimo“.

Pagal specialų užsakymą pagamintos įspūdingos, didesnės nei pusės metro taurės bei kitų Grybų šventės suvenyrų autorius kaip ir kasmet – Zakavoliuose gyvenantis ir kuriantis juodosios keramikos meistras Petras Pretkelis. Grybavimo čempionato nugalėtojams skirtą taurę bei kitiems grybavimo čempionato dalyviams skirtus suvenyrus jis kuria jau šešioliktus metus. Taurės autorius P.Pretkelis sako, kad grybavimo čempionatui kurti taures ir suvenyrus jam yra ypač malonu. Nors kasmet taurės akcentas–grybai, tačiau kaskart ją sukuria vis kitokią.

Nors šiais metais gražiausi Dzūkijos pušynai nelepina grybais ir uogomis, tačiau sudalyvavę grybavimo čempionate tikrai nesigailėsite. Išbandykite jėgas ir laimėkite pagrindinį prizą – puikią juodosios keramikos taurę!

Čempionatas vyks rugsėjo 28 d. nuo 8 val. ryto Marcinkonyse. Į jį šiemet galima atvykti Grybavimo čempionato traukiniu, kuris iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudės 5.37 val.

Varėniškiai, puoselėdami gražią tradiciją, kasmet rugsėjo pabaigoje Varėnoje surengti didžiausią Varėnos krašto renginį, rugsėjo 28 dieną svetingai laukia atvykstančių iš visų Lietuvos kampelių ir užsienio! Šventė dalyvius neabejotinai pasitiks puikiu rudenišku oru ir gera nuotaika.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min