Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Happy“ dainos virusas netikėtoje vietoje – taifūno nusiaubtame Taklobane

Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Taklobano miestas Filipinuose per prieš daugiau nei keturis mėnesius praūžusį taifūną žuvo nei 3 tūkst. gyventojų, dar 20 tūkst. iki šiol neturi namų. Tačiau miestas atrodo neįprastai laimingas naujame vaizdo klipe pagal Pharrellio dainą „Happy“ – jį Tarptautinės Laimės dienos proga pristatė Jungtinės Tautos.

Jeigu jums atrodo, kad jūsų gyvenimas jau negalėtų būti blogesnis, nes viršininkas – kvailys, namie baigėsi kava, o pavasaris vis dar neateina, tai vertėtų susigėsti. Taklobano miesto gyventojai net ir po bene didžiausios jų gyvenime tragedijos sugeba taip šypsotis, kad užkrečia visą pasaulį.

Prieš daugiau nei keturis mėnesius per Filipinų salą praūžė galingas taifūnas, ir šalis vis dar atstatinėja suniokotus miestus. UNICEF savo interneto svetainėje rašo, kad Taklobanas – viena iš labiausiai nukentėjusių vietovių Filipinuose. Iki šiol yra uždarytos kai kurios mokyklos, kitose – įsikūrę laikinos prieglaudos. Skaičiuojama, kad per gamtos šėlsmą žuvo apie 3 tūkst. žmonių vien tik Taklobane, dar 20 tūkst. iki šiol yra benamiai.

Vaizdo klipas iš Filipinų – vienas iš daugelio, nufilmuotų specialiai Tarptautinės laimės dienos proga. Pharrellio interneto svetainėje kas valandą pasirodė filmukas pagal jo dainą „Happy“ iš skirtingų pasaulio vietų. Projektui „24 valandos laimės“ pats dainininkas ir prodiuseris pasirinko vaizdo klipus.

VIDEO: „Happy“ Filipinuose

„Happy“ virusas – vienas smagiausių ir labiausiai keliančių nuotaiką. Žmonės visame pasaulyje filmuoja save šokančius pagal dainą, ir dalinasi filmukais internete. Lietuva – ne išimtis.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min