Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Holivudas išsidalino Žmonių simpatijų apdovanojimus

Holivudas sužibėjo garbingais Žmonių simpatijų apdovanojimais („People's Choice Awards“), kurie atskleidė, kurie aktoriai ir kiti pramogų pasaulio atstovai žiūrovams mieliausi.
Apdovanojimuose dalyvavo ir Paris Hilton.
Apdovanojimuose dalyvavo ir Paris Hilton. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiųmetis filmas apie Betmeną „Tamsos riteris“ („The Dark Knight“) trečiadienį vykusioje apdovanojimų ceremonijoje susišlavė apdovanojimus visose penkiose kategorijose, kuriose buvo nominuotas. „Tamsos riterio“ komandai atiteko Mėgstamiausio filmo ir Mėgstamiausio veiksmo filmo vardai. Kino juostoje vaidinęs aktorius Christianas Bale‘as buvo tituluotas Mėgstamiausiu superherojumi ir, kartu su velioniu Heathu Ledgeriu, buvo pripažintas mėgstamiausiais kartu vaidinusiais aktoriais.

Šie Žmonių simpatijų apdovanojimai buvo jau 35-ieji. Jų metu buvo skirti apdovanojimai daugiau kaip 40-yje kategorijų – aktoriams, filmams, muzikantams, laidų vedėjams ir net interneto pramogų verslo atstovams.

Prizininkų gretas papildė ir aktorių pora Bradas Pittas, pelnęs Mėgstamiausio pagrindinio aktoriaus, bei Angelina Jolie, pavadinta Mėgstamiausia veiksmo filmų aktore, pranešė People.com. Garsenybių pora ceremonijoje, kurią vedė dainininkė ir aktorė Queen Latifah, nedalyvavo.

Kate Hudson į ceremoniją vėlavo 40 minučių, esą dėl transporto spūsčių, tačiau užlipti ir atsiimti savąjį apdovanojimą aktorė suspėjo. Ji buvo tituluota Mėgstamiausia pagrindine filmo aktore. K.Hudson, užlipusi ant scenos, pergalingai šūktelėjo ir skyrė šį savo įvertinimą sūnui Ryderiui, kuriam tą vakarą suėjo 5-eri.

Prieš tai Geriausio komedijos žanro filmų aktoriaus apdovanojimas buvo įteiktas Adamui Sandleriui. Du apdovanojimus susirinko Willas Smithas, įvardintas kaip mėgstamiausia filmų žvaigždė – vyras ir kaip geriausias veiksmo filmų aktorius. Mėgstamiausia fimų žvaigžde-moterimi tituluota Reese Witherspoon. „Šiais metais gavau apdovanojimą už tai, kad mane apvėmė kūdikis“,- ant scenos šmaikštavo filme „Ketverios Kalėdos“ nusifilmavusi aktorė. Mėgstamiausiu visai šeimai skurtu filmu paskelbta istorija apie Žemę tvarkantį robotą – „Wall-E“.

Žmonių simpatijų apdovanojimai laikomi Holivudo žvaigždžių populiarumo matu ir kasmetinio pramogų industrijos apdovanojimų sezono pradžia. Šio sezono kulminacija – „Oskarų“ teikimas vasarį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius