Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Į Nidą – pigiau, patogiau, vežantis dviratį ir be papildomų mokesčių

Savaitgalis gryname ore ir bent minimalus fizinis aktyvumas – būtina kiekvieno žmogaus organizmui. Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė atsipalaiduoti ir gauti energijos pliūpsnį kviečia šį šeštadienį Nidoje.
Vlada Musvydaitė Nidoje
Vlada Musvydaitė Nidoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Jau šį šeštadienį, rugpjūčio 13 dieną, Nidoje vyks nemokamos „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos. Renginys skirtas visiems – nesvarbu nei fizinis pasirengimas, nei amžius. Tereikia užsiregistruoti čia ir eiti. Varžybų dalyviai gaus vardinį numerį ir rankų darbo medinį medalį.

„Atvykite į Nidą viešuoju transportu ir sveikai praleiskite šeštadienį. Palikę rūpesčius ir neigiamas mintis eikime pasivaikščioti! – ragino V.Musvydaitė. – Tą dieną Nidoje galėsite susipažinti ir su senaisiais amatais, vakare gros džiazas. Šeštadienį turite puikią progą Nidą pažinti iš naujo.“

Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė viso renginio metu, eidama ėjimo varžybų trasa, ves tiesioginę transliaciją, kurioje sudalyvauti galėsite ir Jūs.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių (apie 11,5 km), eiti galima ir trumpesnes distancijas – 5 000 (apie 3,5 km) arba 10 000 žingsnių (7 km).

VIDEO: „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos

Tėveliai savo vaikučius, įveikę 5 000 žingsnių, galės palikti kineziterapeutės priežiūrai, ir tęsti ėjimą varžybose. Liūdėti vaikučiams neleis lapė Snaigė ir leopardas Pūgis.

Padidėjus kelto ir ekologijos mokesčiams, įvažiavimas į Nidą tapo ne visiems prieinamas. Viešojo transporto pasirinkimas – išeitis sutaupyti.

Prikabinate dviratį. Nusiperkate bilietą. Atsisėdate patogiai. Į elektros lizdą įjungiate baigiantį išsikrauti telefoną. Išsitraukiate kompiuterį ar planšetę, ištiesiate kojas ir įsijungiate filmą. Už lango +30, tačiau jums maloniai vėsu. Jūs autobusu važiuojate į Nidą. Ir jokių rūpesčių dėl papildomų mokesčių.

Poilsiautojai į Nidą vežami naujais dviaukščiais „Kautros“ autobusais, kuriuose veikia kondicionieriai, yra prieiga prie nemokamo 4G interneto, o prisijungus prie media centro galima nemokamai žiūrėti filmus, skaityti žurnalus, klausytis muzikos. Prie patogių ir šiuolaikiškų sėdynių yra įrengti elektros lizdai.

Keliauti autobusu gali būti žymiai pigiau nei automobiliu, o dar labiau sutaupysite pirkdami „Šeimos bilietą“.

Pasiekus Klaipėdos perkėlą autobusu nereikia mokėti didelių kelto ir ekologijos mokesčio įvažiuojant į Nidą, mat autobusas yra ekologiška transporto priemonė. Be to, autobusai turi pirmenybę įvažiuoti į keltą, tad nereikės laukti eilėje, kuri gali nusidriekti kelis kilometrus.

Siūlomas dar vienas taupymo būdas – autobusu nemokamai vežtis dviratį. Juk ši transporto priemonė taip praverstų Nidoje, o norint ją išsinuomoti vietoje, tektų gerokai paploninti piniginę.

Nemokamą registraciją į ėjimo varžybas ir daugiau informacijos rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius