TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Įkaitę 16 valandų laikęs ginkluotas vyras susirašinėjo per „Facebook“

Jasonas Valdezas įkaitų dramos metu naršė socialiniame tinkle „Facebook“ ir net įkėlė dvi nuotraukas, kuriose stovi su įkaite, vieną jų pakomentuodamas: „Turiu žavią „įkaitę“, ar ne?“
15min.lt nuotr. / Jasonas Valdezas įkaitų dramos metu naršė socialiniame tinkle „Facebook“ ir net įkėlė dvi nuotraukas, kuriose stovi su įkaite, vieną jų pakomentuodamas: „Turiu žavią „įkaitę“, ar ne?“
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV Jutos valstijos sostinėje Solt Leik Sityje moterį įkaite 16 valandų laikęs ginkluotas vyras naršė socialiniame tinkle „Facebook“: jis pasakojo apie esamą situaciją draugams, kėlė nuotraukas ir priėmė per tuziną naujų draugų.

36 metų Jasonas Valdezas įkaitų dramos metu šešis kartus socialiniame tinkle atnaujino savo būseną, pranešdamas, jog užsibarikadavo viename viešbutyje su moterimi ir yra „pasiruošęs bet kam“, pranešė agentūra „Associated Press“.

Vėliau jis įkėlė dvi nuotraukas, kuriose stovi su įkaite, vieną jų pakomentuodamas: „Turiu žavią „įkaitę“, ar ne?“

Kol už durų specialiosios paskirties policijos būrys svarstė, kokių priemonių imtis, vyriškis spėjo priimti per tuziną naujų „Facebook“ draugų.

J.Valdezas moterį įkaite paėmė birželio 18 dieną, kai policijos pareigūnai bandė jam įteikti teismo orderį, mat vyras nepasirodė teismo posėdyje. Jam buvo pareikšti kaltinimai dėl nusikaltimų, susijusių su narkotikais.

„Šiuo metu aš dalyvauju įkaitų dramoje… kiek nemalonu, bet esu pasiruošęs bet kam. Myliu jus, draugai, ir jei man nepavyks ištrūkti gyvam, (noriu pasakyti, kad) pateksiu į geresnę vietą ir jūs visi buvote puikūs draugai“, – rašė J.Valdezas.

Šeima ir draugai jo būsenos atnaujinimus pakomentavo daugiau nei 100 kartų. Mažiausiai vienas draugas įspėjo J.Valdezą apie policijos veiksmus lauke, esą pareigūnai slepiasi krūmuose, todėl jis turėtų „laikytis žemiau“. J.Valdezas jam padėkojo.

Pareigūnams šturmuojant viešbučio kambarį vyras šovė sau į krūtinę. Antradienį jo būklė buvo kritinė.

Pareigūnai svarsto, ar pareikšti kaltinimus J.Valdezo draugams, kurie padėjo jam įkaitų dramos metu.

J.Valdezas nėra pirmasis, nusikaltimo metu prisijungęs prie „Facebook“. Prieš dvejus metus į vieną namą įsilaužęs 19-metis iš Pensilvanijos pasinaudojo čia buvusiu kompiuteriu tam, kad prisijungtų prie „Facebook“, tačiau užmiršo atsijungti. Pareigūnai nesunkiai rado du brangius žiedus pavogusį vaikiną.

J.Valdezo „Facebook“ profilį galite rasti paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min