Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugpjūčio 6d. 09:52

Inovatyvios technologijos sveikai gyvensenai bus pristatytos Vilniuje

Kol kas Europai nepavyksta išsiveržti į priekį mokslo ir inovacijų srityje.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Asociatvinė nuotr. Konferencija

2015 metų rugsėjo 28-29 dienomis visus sveikatingumo ir sporto rinkoje esančių įmonių ir organizacijų atstovus bei besidominčius sveika gyvensena žmones kviečia tarptautinė konferenciją ir paroda, kur bus pristatomos sveikatinimui ir fitnesui skirtų technologijų naujausios tendencijos bei produktai.

Lietuvos sporto universiteto ir partnerių organizuojamos „Technologijos sveikai gyvensenai“ konferencijos tikslas supažindinti visuomenę su IT technologijų pažanga ir produktais skirtais sveikos gyvensenos propogavimui, atskleisti, kaip jos pakeis žmonių įpročius naudojant jas sveikatinimo tikslais, praktiškai pademonstruoti technologijų naudojimą ir galimybes.  

Atsižvelgiant į sparčią dėvimų įrenginių integraciją sporte, medicinoje ir reabilitacijoje, konferencijoje bus daug dėmesio skiriama bendrai žmogaus priežiūrai skirtiems šiuolaikiškiems metodams.

Bus žvelgiama į  modernų šių dienų pasaulį ir vis sparčiau besivystančią pasaulinę sveikatinimo rinką, kurioje dominuoja vis daugiau technologinių sprendimų.

Atsižvelgiant į sparčią dėvimų įrenginių integraciją sporte, medicinoje ir reabilitacijoje, konferencijoje bus daug dėmesio skiriama bendrai žmogaus priežiūrai skirtiems šiuolaikiškiems metodams, diskutuojama apie tikrąją jų naudą sveikatos paslaugų tiekėjams, pacientams, profesionaliems sportininkams ir paprastiems sveiko gyvenimo būdo propaguotojams.

Konferencijos metu savo žiniomis ir praktika dalinsis sportui skirtų technologinių sprendimų ekspertas iš Australijos – Matt Weston, EMC korporacijos viceprezidentas Europai, Azijai ir Vidurios rytams Michalel Graetz, Lietuvos Sporto Universiteto (LSU) rektorius prof. Albertas Skurvydas, sveikos gyvensenos ir IT specialistai bei mokslininkai iš Portugalijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Konferencijos dalyviai, taip pat galės iš arčiau pažvelgti ir išbandyti sveikatinimo ir sporto sektorių siūlomus produktus ir paslaugas praktinės parodos metu, kurioje dalyvaus gerai šiose rinkose žinomi vardai.

Kas?   Tarptautinė konferencija „Technologijos sveikai gyvensenai“

Kodėl?  Nes... „didžiausias turtas yra sveikata“ – Virgin

Kada?  2015 - rugsėjo - 28-29 dienomis.

Kur?   Konferencija - RADISSON BLU HOTEL LIETUVA,  Konstitucijos av. 20, Vilnius.

Paroda – Prekybos centras PANORAMA, Saltoniškiu str. 9, Vilnius.

Konferencija vyks anglų kalba. Daugiau informacijos apie konferenciją ir dalyvavimą parodoje rasite  čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min