Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 6d. 12:17

Internete atsirado „kalbantis Putinas“ – jis pasakys tai, ko nori vartotojas (video)

Vladimiras Putinas
„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas

Žurnalas „Esquire“ savo svetainėje sukūrė programėlę „Kalbantis Putinas“. Su šia internetine programėle galima sukurti originalią Rusijos premjero Vladimiro Putino kalbos versiją iš jo ankstesnių kalbų fragmentų.

Pasak „Esquire“, „tai vienintelė vieta, kur premjeras V.Putinas kalba būtent tai, ką iš jo nori išgirsti bendrapiliečiai“.

Be eilinių žodžių, programėlė leidžia į kalbą įtraukti tokias frazes kaip „auksiniai dantys“, „sučiupti ir nubausti“, „teplioti juodais dažais“, „iki visiško sunaikinimo“, „nesulauksite“, „su minimaliomis administracinėmis išlaidomis“, taip pat žodžius „Stalinas“, „Dievas“, „represijos“, „Lamborgini“ ir „krizė“.

Daugeliu atvejų dėl neteisingo intonavimo ir žodžių reikalingais linksniais trūkumo virtuali V.Putino kalba skamba ne visai tikroviškai, tačiau iš pateikiamų žodžių galima sudėlioti ir nemažai sklandžių sakinių, rašo newsru.com.

Pabrėžtina, kad programėlėje trūksta auksinės V.Putino frazės „skandinti išvietėje“, taip pat kitų ne mažiau įsidėmėtinų Rusijos premjero „perliukų“, pavyzdžiui: „tegul moko savo žmoną barščius virti“, „ariau kaip vergas galerose“, „žemes valgyčiau iš gėlių vazono“, „nusivalyti kruvinus snarglius“, „kaip šventajam Pranciškui rausti savo sklypelį, bum, bum“, „iš nosies iškrapštyta“ ir panašiai.

Programėlę galite rasti čia.

Iš pateiktų žodžių ir frazių galima sudėlioti, pavyzdžiui, štai tokią kalbą:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min