Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš pelenų kylantis Feniksas prognozuoja pasaulio pabaigą

Pasėlių lauke pastebėtas piešinys, primenantis iš pelenų kylantį feniksą.
Wingmakers.co.uk nuotr. / Pasėlių lauke pastebėtas piešinys, primenantis iš pelenų kylantį Feniksą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos pietinėje dalyje, nedideliame Devizes miestelyje, pasėlių lauke prieš kelias dienas atsirado dar vienas mįslingas piešinys, primenantis iš pelenų kylantį Feniksą. Mįslingų reiškinių tyrinėtojai mano, kad tai užuomina į artėjančią pasaulio pabaigą.

Viltšyro grafystėje pastebėtas piešinys pasėlių lauke yra maždaug 122 metrų ilgio. Pastaruoju metu tokių piešinių pasėlių laukuose pastebimai padaugėjo.

Anot šių reiškinių tyrinėtojų, birželio 12 dieną pastebėtas Feniksas gali būti užuomina į artėjantį Armagedoną – pasaulio pabaigą. Manoma, kad katastrofa gali įvykti 2012 metų gruodžio 21 dieną – ši data sutampa su paskutine diena majų kalendoriuje.

Majų civilizacija tikėjo, kad civilizacijos išnyksta kas 144 tūkst. dienų. Jei tai tiesa, dabartinės, 13-osios, civilizacijos dienos bus suskaičiuotos 2012 metų gruodžio 21 dieną.

Iš pelenų kylantis sfinksas.
Iš pelenų kylantis Feniksas

„Feniksas yra mitinė būtybė, kuri daugelyje kultūrų visame pasaulyje simbolizuoja atgimimą, naują erą, – mistinių reiškinių tyrinėtojos Karen Alexander žodžius cituoja Telegraph.co.uk. – Šis piešinys gali būti interpretuojamas kaip žmonijos ar žemės atgimimas po katastrofiško įvykio.“

Anksčiau birželį Viltšyro grafystėje pasėlių lauke buvo pastebėtas milžiniškas piešinys, primenantis medūzą. Mįslingą figūrą išanalizavę ekspertai nustatė, kad joje yra užkoduoti pirmieji 10 reikšmės „pi“ skaičių – 3,141592654.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pasaulio pabaiga
Parašykite atsiliepimą apie 15min