Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV vakarėlis laive baigėsi susišaudymu tarp dviejų šeimų

Laivas, kuriame įvyko incidentas.
detroitprincess.com / Laivas, kuriame įvyko incidentas.
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV Detroito mieste vakarėlio laive metu įvyko susišaudymas. Detroitnews.com rašo, kad viena moteris nulipo nuo denio ir ėmė šaudyti kitus ant kranto buvusius žmones.

Incidento metu buvo sužeisti 7 asmenys. Teigiama, jog šaudymas įvyko po ginčo, kuriame dalyvavo dvi šeimos. Iš viso vakarėlyje ant laivo „Detroit Princess“ denio dalyvavo 500 žmonių, kurie po šaudymo buvo skubiai evakuoti.

„Mes išėjome lauk ir aš išgirdau, kad ginčijasi dvi moterys, paskui – šūviai. Pradžioje pamaniau, kad tai – fejerverkai, – žurnalistams pasakojo vienas iš vakarėlio organizatorių 45 metų Keithas Gillespie. – Supratęs, kad visgi šaudo, puoliau atgal į laivą. Žmonės lakstė, klykė, buvo tikras chaosas. Mačiau ant žolės gulinčią moterį, kuri šaukė, kad gavo kulką“.

Po šaudymo vieno vyro būklė – kritiška, likusieji nukentėjo ne taip sunkiai, kam peršauta koja, kam pėda, o kam ranka.

„Detroit Princess“ savininkas Johnkas Chamberlainas teigė, kad incidentas prasidėjo dviejų šeimų ginču. „Viena moteris paprašė savo vaikino atnešti ginklą, vėliau ji tiesiog šaudė į šeimą, su kuria susiginčijo. Išprotėjusi ji atrodė, nes nesustodama spaudė gaiduką“, – sakė jis.

Užpultieji neliko skolingi, jie mašinoje taip pat turėjo ginklą ir spėjo jį panaudoti prieš šaudymą pradėjusiai moteriai ir jos vaikinui pabėgant. Kulka pataikė vaikinui į nugarą, jo būklė kritinė. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min