TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Julianas Rachlinas tapo UNICEF geros valios ambasadoriumi Lietuvai

Julianas Rachlinas
/ Julianas Rachlinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienam charizmatiškiausių mūsų kartos smuikininkų Julianui Rachlinui po Vilniuje vykusio UNICEF labdaros koncerto suteiktas UNICEF geros valios ambasadoriaus Lietuvai vardas.

35–erių metų smuikininkas, gimęs Vilniuje ir šiandien grojantis didžiausiose pasaulio scenose su žymiausiais pasaulio orkestrais bei dirigentais, tapo antruoju UNICEF geros valios ambasadoriumi Lietuvoje, teigiama pranešime spaudai.

„Pasaulyje yra žmonių, kuriuos žino ir myli milijonai. Kai kurie iš šių žymių žmonių pasirinko daryti viską, ką jie gali, kad išgelbėtų vaikų, gyvenančių skurdžiame besivystančiame pasaulyje, gyvenimus, informuodami žmoniją apie sunkią šių vaikų padėtį. Julianas Rachlinas jau ne vienerius metus prisideda prie UNICEF veiklos. Aukodamas savo laiką ir energiją, jis parodė savo įsipareigojimą UNICEF ir norą tęsti šią kilnią misiją“, – sako UNICEF Lietuvos nacionalinio komiteto vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Šį titulą Julianui Rachlinui suteikė UNICEF Lietuvos nacionalinis komitetas, o paskelbė Lietuvoje viešėjęs legendinis aktorius bei UNICEF geros valios ambasadorius Rogeris Moore'as. UNICEF geros valios ambasadorė Lietuvai taip pat yra aktorė Virginija Kochanskytė.

„Per šį savaitgalį vykusį UNICEF labdaros koncertą, skirtą surinkti lėšas naujos mokyklos statybai Afganistane, surinkta daugiau nei 500 tūkst. litų. Tai pirmasis mūsų ir Juliano Rachlino bendras projektas Lietuvoje. Tikimės, kad savo darbais jis ne tik prisidės prie UNICEF organizacijos veiklos, bet ir prie Lietuvos vardo garsinimo visame pasaulyje“, – teigia J. Majauskaitė.

Pirmuoju UNICEF geros valios ambasadoriumi pasaulyje 1954 m. tapo žymus aktorius ir komikas Danny Kaye, savo žvaigždės spindesį ir galią nukreipęs į viso pasaulio vaikus, kad išgelbėtų ir pagerintų jų gyvenimus. UNICEF geros valios ambasadoriais yra amerikiečių boksininkas Muhammad Ali, kovos menų žinovas, aktorius bei režisierius Jackie Chan, amerikiečių aktorė Susan Sarandon, aktorius Harry Belafonte ir kiti visame pasaulyje gerai žinomi žmonės.

UNICEF Geros valios ambasadoriai vaidina esminį vaidmenį, propaguojant UNICEF, jo vertybes bei kaupiant lėšas ir ginant kiekvieno vaiko teises mūsų vardu. Jie padeda pasiekti platesnes auditorijas, leisdami kuo daugiau žmonių sužinoti apie UNICEf darbus, siekiant pagerinti ir išgelbėti labiausiai pažeidžiamų vaikų gyvenimus visame pasaulyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Ambasadorius UNICEF
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min