Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 27d. 15:21

Jungtinių Arabų Emyratų pilietis bandys tapti 100 vaikų tėvu

Daugiavaikis tėvas Daad Mohammed Murad Abdul Rahman
Youtube.com nuotr. / Daugiavaikis tėvas Daadas Mohammedas Muradas Abdul Rahmanas

63-ejų metų Jungtinių Arabų Emyratų gyventojas Daadas Mohammedas Muradas Abdul Rahmanas šiuo metu yra 60-ies berniukų ir 30-ties mergaičių tėvas. Iki šiol jis buvo vedęs 17 kartų. Dabar rengiasi 18-toms vedyboms, nes trokšta susilaukti 100 vaikų.

18-tosios arabo vedybos įvyks jau po kelių savaičių.

Šiuo metu tėvas-rekordininkas turi tris žmonas. Dvi iš jų gimdys jau po mėnesio. 

Kiekvieną buvusią ir dabartines žmonas Daadas Mohammedas apdovanoja nuosavu namu, automobiliu ir nusamdo tarnaitę. 

Pirmą kartą šis „rekordininkas“ vedė būdamas 19-os ir dėl to nesigaili. Vienintelis dalykas, dėl kurio apgailestauja – kad pagal Islamo teisę (šariatą) negali vienu metu turėti daugiau nei 4 žmonas.

Negalutiniais duomenimis, šis arabas jau turi 50 vaikaičių. Jos svajonė – sulaukus 100-ojo vaiko persikelti į Indiją. Ten vyrukas planuoja pasikeisti kojos protezą. Pasirodo, Daadas prieš keletą metų autoavarijoje prarado vieną koją. Tačiau daugiavaikio artimieji neabejoja, kad iš kelionės jis tikisi parsivežti dar vieną – jau ketvirtą žmoną.

Nepavargstantis „vaikų kūrėjas“ nuolat skiriasi ir tuokiasi, žmonas pasirinkdamas įvairiose pasaulio šalyse: nuo Filipinų iki Maroko. Jo itin griežtas reikalavimas – visoms savo žmonoms Daadas turi būti pirmas vyras...

Neoficialiais duomenimis, šis daugiavaikis JAE prezidentui šeichui Chalifui ibn Zajidui al Nahjanui pažadėjo, kad „iki jam skirtų dienų šioje žemėje pabaigos taps 100 vaikų tėvu“.

Gali būti, kad jis pažadą tesės, nes yra puikios sveikatos itin savimi besirūpinantis žmogus. Jis niekad nevalgė užšaldytų maisto produktų, rinkosi tik labai šviežius maisto produktus. Kaip supratote, ir moterys jį domina tik „šviežios“. Galbūt tai ir yra nesibaigiančios jaunystės paslaptis.

VIDEO: Largest Family in the World In The UAE أكبر عائلة في العالم

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min