Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juodosios raganos užkeikimai: kaip gauti didesnę algą ir privilioti klientus

Filmas „Juodosios raganos metai“
Filmo plakato fragmentas / Filmas „Juodosios raganos metai“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasario 4 dieną prasidėjo Juodosios raganos metai. Šia proga siūlome susipažinti su Juodosios raganos užkeikimais, kaip gauti didesnę algą, prišaukti sėkmę verslui ir prisivilioti klientus.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip priversti darbdavį padidinti jums algą.

Nusipelnykite darbdavio pagyrimą. Žodis žodin užrašykite ant popieriaus, už ką nusipelnėte pagyrimo ir ką darbdavys jums pasakė, į tą popierių įvyniokite banknotą iš savo algos ir tarkite: „Ugnies stichija, padėk gauti daugiau nei turiu.“ Nešiokitės su savimi šį popierių į darbą kasdien ir šnabždėkite tuos pačius žodžius.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip prišaukti savo verslui sėkmę.

Susiraskite daiktą, kuris geriausiai apibūdina jūsų verslą. Per aštuonias dienas įkraukite jį teigiama energija – rūpinkitės ir prižiūrėkite daiktą kaip įmanoma ilgiau kasdien. Tuomet ant to daikto užrašykite savo įmonės vardą. Ištarkite: „Ugnies stichija, atnešk sėkmę.“ Neškitės tą daiktą kasdien į darbą – jis jūsų sėkmės simbolis.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip privilioti klientus.

Prieš saulei patekant atsineškite cukraus į darbo vietą. Išbarstykite jį visuose darbo kampuose. Ištarkite: „Žemės stichija, atvesk žmones pas mane.“ Saulei išaušus, eikite Vakarų kryptimi ir berkite ant gatvės cukrų, kol pamatysite pirmąjį žmogų. Ištarkite tuos pačius žodžius. Netrukus jus atras nauji klientai.

Komentarai
Temos Alga
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min