Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juodosios raganos užkeikimai: kaip numesti svorio ir laimėti loterijoje

Filmas „Juodosios raganos metai“
Filmo plakatas / Filmas „Juodosios raganos metai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 4 dieną prasidėjo Juodosios raganos metai. Šia proga siūlome susipažinti su Juodosios raganos užkeikimais, kaip numesti svorio, rasti vietą automobiliui ir laimėti loterijoje.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip numesti svorio

Sulaukite mėnulio pilnaties. Per mėnulio pilnatį suruoškite sau vakarienę – pasistenkite, kad ant stalo būtų ne daugiau devynių patiekalų. Uždekite tiek žvakių, kiek ant stalo yra patiekalų. Atsikąskite vieno iš patiekalų ir užpūskite žvakę su maistu burnoje. Ir taip su visais devyniais patiekalais. Kai užpūsite paskutinę žvakę ir nurysite kąsnį, tarkite sau: „Šio maisto man užteks iki kitos pilnaties.“ Tamsoje suvalgykite visus patiekalus. Baigus valgyti, tamsoje pasižiūrėkite į veidrodį ir pasakykite sau: „Žemės stichija, padėk mano kūnui išvengti svorio.“ Iki kitos pilnaties negalite valgyti jokių kitų patiekalų, išskyrus tuos devynis, kurie buvo ant stalo – taip pat negalite leisti, kad kas nors jus pamatytų valgantį. Iki kitos pilnaties pastebėsite, kad jūsų svoris sumažėjo.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip rasti tuščią automobilio parkavimo vietą

Būdami mašinoje, atsidarykite dureles ir padėkite ranką ant gatvės. Užsimerkite ir įsivaizduokite automobilių stovėjimo aikštelę, kur norėtumėte pasistatyti mašiną. Tuomet tris kartus garsiai pakartokite: „Žemės stichija, suteik man vietą.“ Kaskart ištarus žodžius, paspauskite automobilio signalą. Prieš atvykdami į vietą, kelyje turite tris kartus paspausti automobilio signalą ir kuo garsiau ištarti „Žemės stichija, suteik man vietą“. Atvykus į automobilių stovėjimo aikštelę – jūsų visada lauks tuščia vieta.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip laimėti loterijoje

Jei norite laimėti loterijoje – turite paaukoti pinigus. Tyčia pameskite banknotą ir sakykite: „Ugnies stichija, atnešk man pinigų“. Užsimerkite ir įsivaizduokite žmogų, kuris tuos pinigus ras, tuomet pabandykite tą žmogų apibūdinti skaičiais – kiek jam metų, kiek jis sveria, kokią dieną jis gimė ir t.t. Tuos skaičius nuolat turėkite galvoje. Kai pamatysite loterijos bilietą ir ant jo jūsų gautą skaičių, tarkite: „Ugnies stichija, atnešk man pinigų“. Nusipirkite bilietą – jis laimingas. Ir atneš jums pinigų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min