Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juodosios raganos užkeikimai: kaip praturtėti ir tapti populiariu

Filmas „Juodosios raganos metai“
Filmo plakatas / Filmas „Juodosios raganos metai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 4 dieną prasidėjo Juodosios raganos metai. Šia proga siūlome susipažinti su Juodosios raganos užkeikimais, kaip nutraukti apkalbas, praturtėti ir tapti populiariu.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip nutraukti piktas apkalbas.

Apibrėžkite aplink save ratą. Rato viduryje uždekite žvakę ir palikite savo plauką. Pasistenkite išbūti rate visiškoje tyloje kiek galima ilgiau. Išeikite iš rato ir užpūskite žvakę, neperžengdami rato ribų. Ištarkite: „Oro stichija, padėk man išvengti piktų kalbų.“ Nenuvalykite rato, kol nepasibaigs apkalbos, ir jokiu būdu nepalieskite palikto plauko. Netrukus pastebėsite, kad piktos apkalbos aplenkia jus.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip praturtėti.

Uždekite banknotą ir ištarkite: „Ugnies stichija, padėk man gauti turtus.“ Paimkite į saują sudegusio banknoto pelenus ir išsitrinkite jais rankas. Stenkitės su rankomis paliesti viską, kas jums gali atnešti turtus (tai gali būti ir žmogus) ir kaskart ištarkite tuos pačius žodžius. Pasistenkite neplauti rankų kaip įmanoma ilgiau – tol, kol jūsų nepasieks turtai.

Juodosios raganos užkeikimas, kaip tapti populiariausiu kolektyve.

Susiraskite bendrą jūsų kolektyvo nuotrauką. Kiekvienam iš draugų nuotraukoje ištarkite savo vardą. Tuomet ištarkite: „Oro stichija, padėk man tapti populiariausiu.“ Pakartokite šį ritualą tiek kartų per dieną, kiek nuotraukoje yra jūsų draugų ir taip aštuonias dienas iš eilės. Artimiausiu metu tapsite populiariausiu kolektyve.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min