Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaimas Baltarusijoje buvo užverstas pieno paketais

Pienas kaimiečių kiemuose, pasak firmos atstovo, buvo paliktas „saugoti“.
kurjer.info nuotr. / Pienas kaimiečių kiemuose, pasak firmos atstovo, buvo paliktas „saugoti“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 10 d. Vasilkovo kaimo (Minsko sritis, Baltarusija) gyventojai aptiko ant žemės suverstas didžiules krūvas pieno paketų.

Tūkstančiai paketų, kurių bendras svoris apie 5 tonos, buvo suversti dviejuose kiemuose skirtinguose kaimo galuose. Apžiūrėjus pieną paaiškėjo, kad jis yra iš Slucko sūrių kombinato, o jo galiojimas baigiasi tik kovo 11 ir 12 dienomis.

Tad vietos gyventojai greitai susiorientavo ir pradėjo į namus tempti paliktą pieną vežimais, karučiais ar tiesiog glėbiais, praneša lenta.ru. „Blynams – normaliai. Katėms, šunims, kiaulėms irgi tiks“, – sakė kaimiečiai.

Tačiau greitai paaiškėjo pieno kilmė. Vienas vietos gyventojas papasakojo, kad išvakarėse prie jo namo sustojo sunkvežimis. Vairuotojas paaiškino, kad automobilis sugedo, todėl jam reikia iškrauti krovinį. Kita krovinio dalis buvo iškrauta kitame kaimo gale.

Ketvirtadienį į kaimą atvykęs vienas vyriškis pareiškė, kad jis yra firmos-pieno savininkės atstovas. Pasak jo, sunkvežimio vairuotojui reikėjo skubiai iškrauti pieną ir važiuoti paimti kito krovinio į Minską, nes priešingu atveju, firma būtų patyrusi didžiulių nuostolių. Firmos atstovas taip pat pareiškė, kad pienas kaime buvo paliktas „saugoti“.

Situaciją Vasilkovo kaime dabar priversta aiškintis vietos milicija.

Daugiau nuotraukų iš šio įvykio galite pasižiūrėti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min