Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip atrodo prieš 14 metų „McDonald's“ restorane pirktas mėsainis?

Prieš 14 metų „McDonald's“ restorane pirktas mėsainis
Kadras iš vaizdo įrašo / Prieš 14 metų „McDonald's“ restorane pirktas mėsainis
Šaltinis: 15min
1
A A

Jeigu jums reikia priežasties, kodėl turėtumėte atsisakyti nesveiko maisto, pažvelkite į šį mėsainį. Nepatikėsite, bet jis pirktas prieš 14 metų.

Jutos valstijoje gyvenantis Davidas Whipple 1999 metais restorane „McDonald's“ nusipirko šviežiai pagamintą mėsainį, kurio per šiuos 14 metų jis taip ir nesuvalgė. Stebėtina, tačiau mėsainis ir dabar atrodo beveik kaip ką tik pagamintas, praneša „The Dailymail“.

D.Whipple mėsainį iš pradžių planavo palaikyti vos vieną mėnesį, norėdamas įtikinti draugus, kad įvairiausių konservantų prikimštas mėsainis net ir po 30 dienų atrodys lyg būtų ką tik pagamintas. Vis dėlto apie šį savo eksperimentą amerikietis visiškai pamiršo, o mėsainis Davido Whipple palto kišenėje taip ir pragulėjo maždaug dvejus metus.

Netyčia palto kišenę patikrinęs amerikietis mėsainį rado visiškai geros būklės ir nusprendė jį dar kiek laiko palaikyti. Po 14 metų netgi pats D.Whipple buvo šokiruotas išvydęs, kad jo pirktas mėsainis ne taip ir stipriai pasikeitė.

„Aš keletui žmonių norėjau įrodyti, kad „McDonald's“ mėsainiai visiškai negenda, todėl nusipirkęs mėsainį maždaug mėnesį stebėjau, kaip jis keičiasi. Vėliau į „McDonald's“ maišelį kartu su pirkimo kvitu įdėtą mėsainį įsimečiau į savo palto kišenę, o paltą palikau savo sunkvežimio bagažinėje. Ten paliktas paltas ir pragulėjo gal du ar tris mėnesius“, – pasakojo D.Whipple.

Nors savo paltą vyriškis iš bagažinės išsitraukė po poros mėnesių, jo kišenių taip niekas ir nepatikrino, tad paliktas mėsainis palto kišenėje pragulėjo dar maždaug dvejus metus.

„Kai iš kišenės ištraukėme mėsainį, tiek aš, tiek mano žmona buvome šokiruoti, kaip gerai jis atrodo“, – apie savo nustebimą laidoje „The Doctors“ pasakojo Davidas Whipple.

Tai, kad ant mėsainio nebuvo jokių puvimo ar pelėsio žymių, o ir kvapas jo buvo visiškai normalus, itin nustebino ir laidos vedėjus. Pasikeitė tik mėsainyje įdėta agurko skiltelė, kuri per tiek laiko šiek tiek deformavosi.

Šiuo metu amerikietis Davidas Whipple taip gerai išlaikytą mėsainį naudoja kaip pavyzdį savo vaikams mokydamas juos, kad reikėtų valgyti tik sveiką maistą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min