Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 18d. 23:34

Kaip sureagavo gyventojai savo namo lifte išvydę pakabintą didelį V.Putino portretą?

Lifte pakabintas V.Putino portretas
Kadras iš vaizdo įrašo / Lifte pakabintas V.Putino portretas

Vyras Rusijoje nusprendė daugiabučio namo gyventojams iškrėsti pokštą ir lifte pakabino didžiulį Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Gyventojų reakcijas jis užfiksavo lifte taip pat įmontavęs vaizdo kamerą, rašo „The Insider“.

Kamerą bekabindamas pokšto autorius tikina tai darantis, kad „neduok Dieve, niekas šio paveikslo nepavogtų“, taip pat norėdamas užfiksuoti, kaip į šį portretą reaguos namo gyventojai.

O reakcijų būta išties smagių. Vaizdo įraše, kuriuo savo „Twitter“ paskyroje pasidalino „Moscow Times“, užfiksuoti žmonės pamatę portretą juokiasi, purto galvą, o daugiausia – piktinasi ir keikiasi.

VIDEO: Pokštautojas namo lifte pakabino V.Putino portretą

Pirmasis į liftą įlipa vyras, vos pamatęs portretą jis riebiai nusikeikia: „Kas čia per ***?“. Tuomet apžiūri, ar portretas tvirtai prikabintas, ir atsukdamas jam nugarą pareiškia: „Jie visai išprotėjo!“.

Panašiai reaguoja ir kitos po jo į liftą įlipusios trys moterys. „Kas čia per durnius jį pakabino?“ – klausia viena iš jų.

Antroji žvilgteli už portreto, o trečioji, rankomis baksnodama į V.Putino akis, tikina, kad „štai čia slypi slapta kamera“.

„Jis stebi mus“, – sako vaizdo įraše užfiksuota moteris.

Po jų į liftą įlipa dvi moterys, kurios pamačiusios portretą pradeda juoktis. Viena jų demonstratyviai nusilenkia, o jos draugė, nesulaikydama juoko, visa tai bando įamžinti telefonu. „Tai baisu“, – ištaria ji.

Į liftą įlipusi senyvo amžiaus moteris su šunimi, taip pat pasibaisėja: „Dieve mano. Kas per žmogus galėjo jį čia pakabinti? Kažkoks košmaras“.

Po jos prie lifto durų pasirodo moteris su prijuoste. Tačiau pamačiusi kabantį portretą moteris numoja ranka ir į liftą visai nelipa.

Nepasitenkinimą demonstruoja ir paskutinis vaizdo įraše užfiksuotas liftu važiuojantis gyventojas.

Į liftą jis įlipa iš lėto, tylėdamas. Liftui pajudėjus, jis žvilgteli už portreto, tuomet atsuka nugarą ir toliau važiuoja purtydamas galvą. Išlipdamas vyras nesusilaiko ir sumurma: „Velniop šitas nesąmones!“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min